В МРЭО по всей Украине очереди из-за утилизационного сбора

|
Версия для печатиВерсия для печати

В МРЭО по всей Украине отмечены очереди из желающих зарегистрировать автомобили. Автомобилисты торопятся поставить на учет свои автомобили до 1 сентября, когда вступает в силу закон об утилизации автомобилей, согласно которому необходимо будет дополнительно оплачивать еще один налог.

Об этом сообщает сайт  AUTO-Consulting, со ссылкой на свои источники.

И хотя этот закон не затронет автотранспорт, который был зарегистрирован в Украине до 1 сентября 2013 года, а относится только к вновь прибывшим автомобилям, автовладельцы предпочитают перестраховаться.

В самом законе достаточнео неоднозначно прописаны и положения относительно тех автомобилей, которые были растаможены до 1 сентября 2013 года, поэтому и отдельные дилеры также предпочли перестраховаться и поставить на учет свои товарные запасы.

Напомним, что базовая ставка утилизационного сбора составляет 5500 грн для легковых авто, а для грузовиков и автобусов - 10000 грн. Но все нюансы кроются в коэффициентах, которые легко могут поднять размер утилизационного сбора до 30250 грн или даже 60500 грн. для легковых авто.

По этой причине на учет сейчас ставят все авто, которыми оперируют и перегонщики. На Западной Украине настоящий бум регистраций, где количество операций выросло в 2 раза по сравнению с обычным периордом. МРЭО едва справляются с желающими поставить на учет авто, а в последние дни месяца будет настоящий аншлаг, - отмечают в AUTO-Consulting.

Не смотря на то, что закон вступает в силу уже с 1 сентября, до сих пор нет ясности со многими его положениями. Также пока не понятно какими будут и изменения, которые Президент поручил внести Кабмину в срочном порядке. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:58
Грузія демократична не здається: сьогодні 83-й день протестів
20:45
В Києві відбулася панахида на честь Героїв Небесної Сотні
20:40
ЄС готує зброю Україні на суму до €10 мільярдів – ЗМІ
20:35
Генштаб змінив трьох комбригів на Курахівському напрямку
20:13
Франція скликає уже другий саміт щодо безпеки Європи
20:09
Держдума рф ратифікувала "оборонний" договір із Білорусією, який втягує її у війну з Україною
20:00
У середу трохи сніжитиме на заході та півночі України
19:06
Не кращі за комуністів: "завдяки" малокультурній владі майже втрачена пам'ятка архітектури національного значення - Церква Різдва на Полтавщині
19:00
Там, де при владі відповідальні люди, а не брехлива, аморальна гопота: Фінляндія та Швеція скликали термінові наради парламентів щодо України
18:54
Жодна країна світу не допомагала Україні на початку повномасштабного вторгнення РФ, - про це заявив Зеленський, який брехав про неможливість вже очевидного нападу РФ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]