В МВС закликали ВР посилити відповідальність за порушення ПДР

|
Версия для печатиВерсия для печати

Законопроект «Про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху» розроблений МВС, Нацполіцією та Мінінфраструктури був схвалений Кабінетом Міністрів ще 10 листопада 2017 року, і направлений до Верховної Ради. Проте, досі так і не розглянутий профільним Комітетом ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Про це вчора, 18 квітня, заявила заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук.

За її словами, законопроектом пропонували значно посилити адміністративну та кримінальну відповідальність за найбільш небезпечні порушення ПДР, суттєво розширити повноваження поліції та прибрати законодавчі прогалини, які дозволяли порушникам уникати відповідальності.

«За пиятику за кермом, за управління транспортом особами позбавленими права керування, за значні перевищення швидкості і повторні такі порушення ми пропонуємо суттєво, у декілька разів, збільшити штрафи. Так само збільшити покарання за вчинення кримінальних правопорушень. Але цей законопроект застряг у Комітеті ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Ми просимо народних депутатів повернутися до розгляду запропонованих нами змін і прийняти їх. Коли на одній шальці терезів лежать всі запропоновані МВС новації, а на іншій - людські життя - тут навіть не може бути дискусії з приводу того, що переважає», - зазначила Тетяна Ковальчук.

Нагадаємо, що 10 листопада 2017 року, Уряд також схвалив ініціативи, розроблені Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією та Міністерством інфраструктури: обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/год.; впровадження системи автоматичної фото та відеофіксацїї порушень ПДР, яка наразі готується до запуску, а також було внесено зміни до Порядку видачі посвідчення водія – перше водіям-новачкам видається терміном на 2 роки.

«З початку року у поліції з`явився обережний оптимізм – за два місяці 2018 було зафіксовано зниження кількості дорожньо-транспортних пригод та смертності на дорогах на 7%, порівняно з аналогічним періодом минулого року, - підсумувала Тетяна Ковальчук. – Але щоб ця тенденція не була зруйнована такими страшними аваріями, як у Кривому Розі, Парламенту варто терміново розглянути урядовий законопроект «Про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху».


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]