В Росії планують ввести платну реєстрацію планшетів, смартфонів і ноутбуків з 2020 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

З 1 січня 2020 року в Росії планується ввести обов'язкову платну реєстрацію всіх мобільних пристроїв з виходом в інтернет - телефонів, планшетів, ноутбуків.

Як повідомляє російська державна «Парламентська газета», відповідний законопроект вже внесений до Держдуми, і в першому читанні його розглянуть на поточному пленарному тижні, пише finanz.ru.

Автором ініціативи виступила голова тимчасової комісії Ради Федерації з розвитку інформаційного суспільства Людмила Бокова, яка раніше разом з сенатором Андрієм Клішасом і депутатом Андрієм Луговим вносила в Думу закон про «суверенний інтернет».

Законопроект передбачає, що виробників та імпортерів зобов'яжуть реєструвати пристрої з міжнародного ідентифікатора мобільного обладнання IMEI.

Пристрої, придбані за кордоном, росіяни зможуть зареєструвати самостійно за допомогою сайту держпослуг. Це буде необхідно зробити протягом декількох місяців. Пристрої без реєстрації оператор стільникового зв'язку буде зобов'язаний заблокувати.

Вартість реєстрації телефону становитиме 100 рублів, а всі дані про IMEI-коди будуть зберігатися в базах Науково-дослідного інституту систем зв'язку і управління (ЦНИИС), підвідомчого Россвязи.

Для власників приладів, які на момент набрання чинності закону не встигнуть пройти реєстрацію, передбачена процедура так званої амністії: росіянам дадуть кілька місяців для того, щоб виправити ситуацію і офіційно поставити на облік діючі пристрої.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com