В Росії порушили три справи про неповагу до влади після доносів 68-річної пенсіонерки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Поліція міста Котлас в Архангельській області (Росія) порушила три справи про неповагу до влади після доносів 68-річної пенсіонерки, яка пише під «ВКонтакте» під псевдонімом «Аліса Василевська».

Про це повідомляє «Нова газета».

За інформацією видання, в суді назвали справжнє ім'я пенсіонерки - Ольга Ільїна. Вона працювала вчителем російської мови та літератури в Котласі, а писати доноси жінка почала ще до вступу в силу закону про образу влади.

Поліція склала протоколи про образу влади на 46-річну багатодітну матір Світлану Бакшеєву, яка працює продавцем, після семи доносів Ільїної. Пенсіонерка кожен раз вимагала оштрафувати жительку міста на 100 тисяч рублів. Бакшеевій вже виписали штраф.

2 липня «Аліса Василевська» висловилася в соціальній мережі про «справедливість покарання» і «необхідність прецеденту, який виник» завдяки її пильності. У відповідь Бакшеева заявила, що у Ільїної «особиста злість». «Вона цілеспрямовано хоче мене покарати. Але я не бажаю їй зла », - уточнила жінка.

Крім Бакшеевої іншим фігурантів справи про неповагу до влади після доносів пенсіонерки став електромонтер Дмитро Попперек. У протоколі повідомляється, що чоловік завдає «образи державній владі в особі губернатора області Ігоря Орлова і президента Володимира Путіна» в соцмережі «ВКонтакте». Суд над ним призначений на 26 липня.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com