В Росії свідка Єгови засудили до шести років колонії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Суд у російському місті Орлі засудив до шести років колонії лідера місцевої громади релігійної організації «Свідки Єгови», громадянина Данії Денніса Крістенсена.

Як повідомляє Радіо Свобода, цього чоловіка судді визнали винним в організації діяльності екстремістської організації (частина 1 статті 282.2 Кримінального кодексу Росії).

Крістенсен був заарештований і звинувачений в екстремізмі в травні 2017 року. Це сталося через місяць після того, як Верховний суд Росії постановив, що релігійна група більше не має права працювати в країні. Відтоді десятки членів релігійної організації «Свідки Єгови» були затримані.

Сторона захисту наполягає, що Крістенсен має бути виправданий, обвинувачення просило засудити данця до шести з половиною років ув'язнення. Максимальний термін покарання за статтею, яка інкримінується Крістенсену, – 10 років ув’язнення.

Правозахисні групи закликають Росію відпустити Крістенсена. «Російська влада має негайно і беззастережно звільнити Денніса Крістенсена, данського громадянина і свідка Єгови, який постав перед судом просто за реалізацію прав людини, включно з правом на свободу віросповідання», – сказано в поширеній 5 лютого заяві Amnesty International.

Уряди в Росії та деяких інших країнах із підозрою ставляться до діяльності «Свідків Єгови» через їхню позицію щодо військової служби, голосування та влади в цілому. Релігійна організація, яка має головний офіс у Нью-Йорку, стверджує, що в Росії нараховується близько 170 тисяч її прихильників. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com