В Україні 10% населення вважає, що Росія переможе, але більшість вірить у перемогу України (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні 10,3% населення вважають, що в майбутньому Росія здобуде перемогу.

Про це свідчить соціологічне дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

Водночас, 50,5% респондентів кажуть, що перемогу здобуде Україна.

Ще 35,7% важко сказати, а 3,5% відмовляються відповідати.

Найбільше в перемогу України вірять на Заході, найменше – на Донбасі. Перемогу Росії більше за все бачать в майбутньому на Сході.

Також варіант про перемогу України обирають найбільше респонденти, які є виборцями Олега Ляшка, Петра Порошенка, Володимира Зеленського та Ігоря Смешка.

Тоді як відповідь про перемогу Росії частіше за інших дають виборці Віктора Медведчука та Юрія Бойка. Електорат цих політиків розділився на ці два варіанти приблизно порівну.

Крім того, 37,2% населення вважає, що Україна досягне перемоги, оскільки Росія слабка відстала держава, а з Україною весь цивілізований світ.

Їм на противагу 31,2% каже, що Україна ніколи не переможе, оскільки політично та економічно набагато слабша за Росію.

Ще 27,9% населення важко відповісти на це питання, а 3,7% відмовляються казати свою думку.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]