В Україні частка відновлювальної енергетики дорівнює 8-8,5% - експерт

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні частка відновлювальної енергетики, якщо рахувати разом з гідроенергетикою, сягає близько 8-8,5%.

Про це під час круглого столу «Зелена економіка. Нові тренди та можливості» сказав директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження АТ «Укргазбанк» Родіон Морозов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Якщо ми (до відновлювальних джерел — ред.) додамо 6-7% гідроенергетики, яка є відновлюваною, але не є зеленою, то ми отримаємо практично 8-8,5% відновлювальної електроенергії», — сказав Морозов.

Як повідомлялося, частка відновлюваної енергії в загальному обсязі виробництва електроенергії в Україні становить 1,8%.

1 жовтня 2014 року Кабінет міністрів затвердив Національний план дій з відновлюваної енергетики до 2020 року, який передбачає збільшення частки відновлюваних джерел у загальному балансі генерації електроенергії з близько 1% до 11%.

 

Загальна потужність виробників з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), які працюють за «зеленим» тарифом (СЕС, ВЕС, міні-ГЕС, біомаса), на кінець вересня 2018 року становить 1803,6 МВт, що на 36,7% більше показника на кінець вересня минулого року.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]