В Україні з'являться нові сервіси для безготівкових операцій

|
Версия для печатиВерсия для печати

На кінець 2018 року в Україні, за оцінками експертів, частка безготівкових розрахунків у загальному обсязі розрахунків становила близько 12-15%. У 2019 році вона зросте ще на кілька відсотків і може становити 17-20%.

Про це розповіли експерти Європейської Бізнес Асоціації, пише Мінфін.

Зростання безготівкових платежів пов’язане з появою на ринку нових технологій, цікавих та зручних для споживача, наприклад, Apple Pay, Google Pay тощо. А також з розширенням переліку точок, де можна розрахуватися у безготівковій формі – транспорт, культурно-масові заходи, ринки та магазини. Так, наприклад, в деяких містах України вже зараз можна оплатити проїзд карткою. Проводяться фестивалі, де всі розрахунки здійснюються виключно безготівково. Один з найбільших ринків України – Столичний, впроваджує можливість оплати без готівки.

Очікується, що 2019 року з'являться нові послуги й сервіси. А саме: видача готівки через POS термінал на касі торгової точки; валютнообмінні операції у безготівковій формі через інтернет банкінг; можливість оформлення моментальної розстрочки на купівлю товару при оплаті картою; поширення платежів з використанням QR-кодів; масштабування переведення виплат заробітної плати і соціальних виплат у безготівкові канали.

Ініціатива вже давно передбачена проектом НБУ Cashless economy. Однак до цього часу залишається нереалізованою.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com