Вибори в Туреччині, а не в Україні - пряме дзеркало Росії, — Гудков

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росіянам потрібно було дивитися не за українськими, а за турецькими виборами, так як саме вони і є джеркальним відображенням того, що коїться в Росії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише російський опозиційний політик Дмітрій Гудков.

Що з Україною - зрозуміло. Там президенти змінюються, їх зміна непередбачувана, другий тур - норма. Загалом, все так, як і повинно бути. Нам залишається тільки сублімувати, заздрячи наявності реальної політики при повній відсутності своєї. Путін у другому турі? Путін, якому загрожує поразка? У цей випадку країні загрожують розстріли. І тут Україна абсолютно не схожа на нас.

А ось Туреччина - тут ситуація зовсім інша. Такий же авторитарний Ердоган. До речі, по-турецьки він, взагалі-то, Ердоан. Такий же, навіть краще, економічна криза, така ж війна на кордоні. Загалом, турецьке дзеркало для нас куди пряміше українського.

І ось - вибори глав міст і районів. За кількістю перемог лідерство за партією влади, але за важливістю - вона здала позиції вперше за 17 років. Анкара - у опозиції. Ізмір - у опозиції. Стамбул - вже майже у опозиції. Коли вночі стало зрозуміло, що влада втрачає Стамбул (залишилося підрахувати частки відсотка), оновлення цифр зупинилося, інформація перестала надходити. Як знайомо. Але в підсумку Ердоан, судячи з усього, вирішив робити хорошу міну при поганій грі і говорити про свою перемогу за вирахуванням окремих моментів. Тобто найбільших міст країни.

Що стосується Росії - уявіть, що Собянін і Бєглов програли свої вибори. Ось це в Туреччині і сталося.

Путін, звичайно, був завбачливим: ні до Беглова, ні до Собяніна, ні на будь-які інші вибори опозицію не пустять і на гарматний постріл через різні фільтри. Але це просто означає, що кришка, коли її зірве, злетить на пару метрів вище, тому що стравлювати пару заздалегідь ніхто не збирається.

А Зеленський - що Зеленський? Все та ж втома від старих, у всіх сенсах, осіб. Змін чекають не тільки в Росії.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com