Виборці в США піддавалися цілеспрямованої російській пропаганді, — WP

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російські політтехнологи створили цілий ряд дезорієнтуючих сайтів і сторінок в соціальних мережах, щоб виявити американських виборців, вразливих для пропаганди, після чого використовували потужні інструменти Facebook для розсилки їм повідомлень, покликаних вплинути на їхні політичні рішення.

Про це пише Голос Америки, з посиланням на газету Washington Post.

Посилаючись на неназваних людей, знайомих з ходом розслідування іноземного втручання в хід виборів в США, газета пише, що ці дії нагадують тактику американського бізнесу та політичних кампаній по відправці повідомлень потенційно зацікавленим людям, яку вони використовують останні кілька років.

Росіяни використовували цю систему, створивши англомовні сайти і сторінки в Facebook, які сильно нагадували ресурси, створені американськими політичними активістами, відзначається в публікації.

На сайтах і сторінках в Facebook розміщувалася реклама або інші повідомлення, присвячені таким гострим темам, як нелегальна імміграція, політична активність афроамериканців і посилення ролі мусульман в США.

Російські політтехнологи потім використовували інструмент Facebook для «ретаргетінга» під назвою Custom Audiences для відправки цілеспрямованої реклами та повідомлень виборцям, зазначає газета.

Люди, що потрапили в цю мережу відстеження та дезінформації, не могли б зрозуміти, що вони потрапили в спеціально відібрану групу, або що реклама виходила від росіян, йдеться в публікації.

Одна така реклама включала фотографії чорношкірої жінки, що імітує постріл з гвинтівки, натискаючи на спусковий гачок, коли в патроннику немає патрона. Про це, згідно Washington Post, повідомляють люди знайомі з ходом розслідування.

Слідчі вважають, що ця реклама, можливо, мала спровокувати войовничі настрої серед афроамериканців і в той же час посіяти страх в спільнотах білих, кажуть джерела видання. 

На іншій рекламі зображено суперницю Трпмпа Хілларі Клінтон за тюремними ґратами, йдеться в публікації.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com