Влада списує мільярдні борги «приватівців» та їх партнерів
Низка компаній-позичальників Приватбанку, які пов’язані з «приватівцями» та їх партнерами, як мінімум за мовчазної згоди влади впродовж 2017 року були в судовому порядку визнані банкрутами, а частина вже й ліквідована. Як наслідок, Приватбанк втрачає можливість стягнення з них мільярдних боргів.
Про це пише finbalance, аргументуючи конкретними фактами на основі судових рішень.
Так, у вересні Госпсуд Харківської області затвердив ліквідаційний баланс і ліквідував ТОВ «Кременчукнафтопродуктгруп», обсяг непогашеної заборгованості якого перед Приватбанком, відповідно до судових матеріалів, склав 425 млн грн. Така ж історія з ТОВ «Укрторгнафта» (328 млн грн), ТОВ «Союз-Ойл» (118 млн грн), ТОВ «Універсал Транзит-Оіл» (121 млн грн).
Подібний розвиток подій може спіткати Приватбанк у випадку, принаймні, ще кількох компаній, в засновників яких простежується зв’язок з «приватівцями». Характерна особливість цих банкрутів (як випливає з судових матеріалів) — відсутність майна й наявність в активах хіба дебіторської заборгованості на 500 тис грн (причому ця сума ідентична в кількох випадках).
Так, у червні-липні Госпсуд Харківської області визнав банкрутами ТОВ «Мондоро», ТОВ «Річ-Ойл», ТОВ «Ужнафта», ТОВ «Ост-Торг», а у вересні-листопаді затвердив реєстр вимог їх кредиторів, включивши в нього в т.ч. вимоги Приватбанку відповідно на 525 млн грн, 487 млн грн, 440 млн грн, 419 млн грн.
Крім того, в червні Госпсуд Харківської області затвердив реєстр вимог кредиторів ТОВ «Уж-Петроль» і ТОВ «Тріада-Плюс», які були визнані банкрутами ще в лютому. У реєстри вимог їх кредиторів були включені в т.ч. вимоги Приватбанку відповідно на 438 млн грн і 322 млн грн.
За даними держреєстру, в структурі власності вказаних фірм-банкрутів фігурують одні й ті ж компанії, які зареєстровані на Британських Віргінських островах, в Белізі, Сент-Кітс і Невіс. Найчастіше серед офшорних засновників збанкрутілих боржників Приватбанку значаться компанії Греммел Холдінгз Інк, Експрес Таймс ЛТД, Шрівпорт Холдінгз, Октамар Лімітед, Солар Лімітед, Бі-Сі Карго Сервісес Лімітед, Кріспекс Інк, Глобал Чемікал Сервісес Лімітед, Грандос Ентерпрайзес ЛТД, Юнайтед Шіпментс Трейдінг Лімітед тощо. Раніше в ЗМІ зазначені компанії пов’язували з «приватівцями» та їх партнерами.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:04
- Начебто українська влада домовилася з російським олігархом Фрідманом: суд зняв арешт з акцій "Київстару". Чому саме - українцям, що гинуть в окопах, знати не потрібно
- 20:03
- Фобія Зеленського щодо підвищення податків обійшлося держбюджету у 14 мільярдів
- 20:00
- На вихідних в Україні сухо, вдень від 1° морозу до 4° тепла
- 19:15
- День апостола Андрія Первозванного святкує завтра Україна
- 18:14
- Касьянов: Про зрив мобілізації владою та аналогію із сьогоденням
- 17:08
- Інтернет-безпека: як захистити свої персональні дані від шахраїв на гральних майданчиках
- 16:04
- Московська церква продовжує знущатися над українцями в Україні
- 14:05
- Бутусов розповів про бандитські "розборки" з трупом в столичному готелі: стрімко повертаються жахливі 90-ті, бандити наближені до влади
- 12:22
- Вирок суду у ДТП з 16-річним водієм Infinity у Харкові: 8 років тюрми і по 1 млн дітям загиблого
- 10:35
- У Британії судять п'ятьох шпигунів на користь рф
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.