Все більше українців незадоволені кількістю проросійських ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У порівнянні з попереднім роком зростає кількість українців, переконаних, що в країні забагато прокремлівських пропагандистських ЗМІ.

Про це свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології, представленого на прес-конференції в четвер, передає Інтерфакс-Україна.

У лютому 2019 року 38,5% опитаних висловили таку думку, тоді як в лютому 2018 року таких було 32,8%.

У той же час, стає більше тих, хто вважає помилкою влади заборони на російські телеканали. Представників такої думки більше (49,5%) , ніж прихильників обмежень (32,1%). Рік тому проти таких заходів виступали 32,1%, а вважали їх необхідними 36,6%.

Також зросла кількість тих, хто вважає помилкою блокування російських соцмереж, – з 45,8% до 49,1% опитаних. А тих, хто підтримує це рішення, за рік стало менше – з 30,2% до 28,9%.

Водночас, 77,2% опитаних соціологами вважають, що в соціальних мережах багато дезінформації і фейків.

Крім того, 30,1% вважають, що в Україні відбувається наступ на свободу слова, тоді як рік тому таких було 29,6%. Кількість тих, хто вагається з відповіддю на таке питання, за рік зменшилася з 37,7 до 31,5%.

Опитування було проведено і з 9 по 20 лютого 2019 року на всій території України, крім окупованих територій, серед 2042 респонденти.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com