Західні банки вже попросили трьох фігурантів «кремлівської доповіді» закрити свої рахунки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Три людини, чиї прізвища фігурують у так званій «кремлівському доповіді» Мінфіну США, отримали прохання від зарубіжних банків закрити свої рахунки.

Про це в Twitter пише голова опозиційної російської партії «Парнас» Михайло Касьянов, говорячи про наслідки появи списку, повідомляють в понеділок російські ЗМІ.

Касьянов також говорить, що одного з фігурантів списку «попросили забрати сина з швейцарської школи на навчання в Росію».

При цьому політик не називає джерела, з яких отрмав цю інформацію.

«Кремлівська доповідь» - список російських чиновників і бізнесменів, на яких з великою ймовірністю поширяться американські санкції, був оприлюднений минулого вівторка. До нього увійшли 210 імен: 114 топ-чиновників і керівників держкомпаній, а також 96 олігархів.

У список, зокрема, потрапили члени російського уряду, співробітники адміністрації президента, повпреди президента у федеральних округах, спікери Держдуми і Ради Федерації, губернатор Санкт-Петербурга і мер Москви.

Підкреслюється, що список наразі не несе ніяких наслідків і носить лише рекомендаційний характер, але в Мінфіні США запевнили, що санкції поступово будуть введені.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com