Зеленський: Партія має мільйон питань до Разумкова, він вже не член команди

|
Версия для печатиВерсия для печати

Зеленський прокоментував ситуацію про ймовірне звільнення з посади спікера Ради Дмитра Разумкова.

У понеділок "слуги" розпочнуть процедуру відкликання голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із займаної посади.

Журналісти запитали у Зеленського, чи була це ініціатива президента – зміщення з посади Разумкова.

За словами Зеленського, Разумков як "слуга" мав підтримувати позицію партії у питанні санкцій чи боротьби з олігархами, але він пішов іншим шляхом.

Президент наголосив, що Разумков відтепер вже не є членом команди СН, а партійці мають до нього мільйон питань.

Пряма мова Зеленського: "Партія має мільйон питань, я вчора всі їх чув, мільйон питань до голови Верховної Ради… Ми всі розуміємо, що на сьогодні він не є членом цієї (владної - УП) команди, і він (сам - УП) про це говорить достатньо відкрито".

 

Нагадаємо: Зеленський оцінює роботу партії "Слуга народу" за два роки на "3 з плюсом" за 5-бальною шкалою, а свою власну – на 7-8 за 12-бальною. Також він назвав "внутрішньофракційним" питання стосовно перебування Дмитра Разумкова на посаді голови Верховної Ради і зазначив, що було помилково з боку спікера парламенту піднімати таке питання, озвучуючи його перед медіа.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]