Зеленський зустрівся з главою Української греко-католицької церкви

|
Версия для печатиВерсия для печати

У понеділок, 6 травня, новообраний Президент України зустрівся з главою Української греко-католицької церквиСвятославом Шевчуком. Зустріч відбулася у резиденції Блаженнішого Святослава при Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби Зеленського.

Володимир Зеленський привітав Святослава Шевчука з днем народження та подякував за духовну підтримку з боку УГКЦ всіх українців у нинішній непростий час. Він також відзначив важливість служіння, яке Церква здійснює на окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму.

Зі свого боку Святослав Шевчук привітав новообраного Президента з перемогою на виборах і запевнив у відкритості УГКЦ до співпраці й партнерства.

Під час зустрічі йшлося про місію Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у збереженні релігійного миру, громадську ініціативу для побудови європейської України.

Окремо було наголошено на важливості Світового конгресу українців і української діаспори для підтримки нашої країни у світі, а також на необхідності належної відповіді на виклики гібридної війни.

Також сторони обговорили проблему масової еміграції молоді з України та роль Церкви у забезпеченні духовної опіки емігрантів і підтримці їхнього зв'язку з Батьківщиною. 

На завершення зустрічі Святослав Шевчук подарував новообраному Президенту книжку про історію Української греко-католицької церкви та ікону дванадцяти найбільших церковних свят.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com