Комік хоче абсолютної влади або «Держава – це Зеленський!»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Ми рухаємося до авторитаризму і диктатури з мовчазної згоди байдужих.

На кого була розрахована страшилка про «державний переворот», озвучена президентом Зеленським на конференції 26 листопада? В першу чергу, на обивателів і боягузів - таких, як він сам.

На цю тему: Зеленський звинуватив Ахметова у причетності до держперевороту, який має статися 1-2 грудня

У Зеленського, як у Путіна і Лукашенка, манія величі і одночасно манія переслідування. Вони стали боятися власної тіні. Страх керує Зеленським. Після обстрілу автомобіля свого друга і помічника Сергія Шефіра Зеленський завів охорону, яка за чисельністю набагато більша, ніж була у президента  Кучми. Залишилось знайти двійників, як у Путіна, Сталіна, Гітлера.

Через атмосферу страху Зеленському мерещиться то державний переворот, то загроза життю, навіть, від жінок Софії Федини і Марусі Звіробій.

«Через свій страх перед Путіним Зеленський здає національні інтереси України»,- заявив відомий український політик Ігор Мірошниченко (див.: https://www.youtube.com/watch?v=s-H5luszbpA).

Президент Володимир Зеленський має тваринний страх перед президентом Російської Федерації Путіним та російським напрямком в цілому, який він відіграє на п’ятому президенті Петрі Порошенку. Про це заявив професійний політолог Володимир Цибулько у "Великому ефірі Василя Зими" на телеканалі «Еспресо». «Якщо говорити про психологію, то своїм вибаченням перед Кадировим - Зеленський настільки переляканий цілого напрямку російського. В нього просто тваринний страх перед Путіним, перед Кадировим, перед Росією»,- наголосив Цибулько (див.: https://www.youtube.com/watch?v=k5hay4tnEIs).

Колишній керівник ОП Андрій Богдан вказав на манію величі Зеленського: «Найвеличніший Лідер нації протягом прескоференції 74 рази нагадав суспільству і журналістам, що саме він є Президентом України і Верховним Головнокомандувачем ЗС» і звинуватив Зеленського в неодноразових брехливих заявах,  зокрема, щодо журналіста Юрія Бутусова і ексначальника ГУР МО Василя Бурби. 

Своєю заявою про «державний переворот» Зеленський дістав навіть президент США Джо Байдена, який став «стурбованим». На запитання журналістів, чи буде він обговорювати цю ситуацію із Зеленським чи Путіним, Байден відповів: «Цілком можливо».

Изображение выглядит как текст

Автоматически созданное описание

Зеленський: «…у нас буде державний переворот»

Не буду коментувати нісенітниці Зеленського про «державний переворот». Їх професіонально, з гумором і сарказмом прокоментували вітчизняні і зарубіжні експерти (в тому числі психологи, психіатри і наркологи), політики та звичайні громадяни України. Соціальні мережі забиті цими коментарями і фотожабами.

Фото:

Єдине зауваження, яке дозволю собі зробити Зеленському з приводу його недолугої заяви про «переворот»:  Володимире, такими речами НЕ ЖАРТУЮТЬ – це не «Квартал 95», а тим більше, НЕ ЛЯКАЮТЬ людей! Подібні вчинки вилазять боком і закінчуються дуже погано.

В житті все закономірно – направлені від тебе Брехня і Зло до тебе ж повернуться неодмінно. Народне прислів’я говорить: «Брехун сам собі ворог і людям зло робить».

Відео-переговори за сценарієм «карибської кризи»

7 грудня президенти США і Росії провели відеозустріч, під час якої обговорили «ситуацію навколо України».

Байден

Під час розмови з Путіним Байден перебував у кімнаті разом з держсекретарем Ентоні Блінкеном та іншими співробітниками адміністрації

Розмова відбувалася по захищеному каналу відеозв'язку, який використали вперше, і тривала приблизно дві години. При цьому Путін перебував у своїй резиденції в Сочі.

За підсумками розмови у Білому домі повідомили, що президент Байден попередив Путіна про "економічні заходи" проти Росії та збільшення оборонної допомоги Україні у випадку агресії. У Кремлі натомість зазначили, що Путін доводив, що Київ здійснює "демонтаж" мінських угод і вимагав юридичних гарантій нерозширення НАТО на Схід.

Водночас обидві сторони погодилися продовжувати комунікацію щодо України.Політики, експерти, дипломати дали вичерпні коментарі і оцінки (в тому числі і діаметрально протилежні) «ситуації навколо України» і розмові між Байденом і Путіним. Зупинятися на них не буду. У нас інша тема. 

ЗАУВАЖУ лише, на мою думку, з обох сторін (США і РФ) була проведена широкомасштабна інформаційна психологічна війна з нагнітання істерії і психозу (на межі паніки, що може  розпочатися третя світова війна) для досягнення своїх геополітичних цілей. Для розробки психологічних війн і диверсій у США і Росії працюють цілі інститути. Все це дуже нагадує «карибську кризу» - надзвичайне протистояння між США і СРСР у жовтні 1962 року внаслідок таємного розміщення Радянським Союзом ядерних ракет на Кубі. Вперше в історії людства обидві наддержави наблизилися до прямого військового протистояння і безпосередньої загрози початку ядерної війни. Люди жили в стані страху і очікуванні війни.

Изображение выглядит как человек, костюм, военная форма, группа

Автоматически созданное описание

На фото Микита Хрущов і Джон Кеннеді

Лідери США та СРСР Джон Кеннеді і Микита Хрущов в останню мить (за три години до можливого удару США по Кубі) змогли домовитися без участі Куби. Домовленість полягала у взаємних поступках обох країн:

  • СРСР забирають ракети з Куби і допускають туди інспекторів ООН.

  • США демонтують у піврічний термін свої ракети в Туреччині і не роблять спроб перевороту на Кубі.

Після цих подій між Білим домом і Кремлем працює постійна гаряча лінія.

Байден і Путін у розв’язаній ними «інформаційно-психологічній війні» в результаті взаємних поступок добився кожен свого і отримав політичні і економічні дивіденди для своїх країн без участі України.

Україна «на потім» або «дипломатичний ляпас»

Наступного дня (8 грудня) Байден поговорив по телефону спочатку НЕ з Зеленським, а із лідерами Франції, Німеччини, Італії та Великої Британії, щоб проконсультуватися з подальших дій щодо «ситуації навколо Україні».

Телефонну розмову між президентами США і України Білий дім призначив на 19:30 за київським часом на 9 грудня. Байден зателефонував Зеленському на годину пізніше – о 20:34 (о 13:34 за часом східного узбережжя).

Фотограф видання New York Times опублікував фото Байдена під час розмови із Зеленським, підписавши його: «Джо Байден проводить переговори з президентом України Володимиром Зеленським із Овального кабінету, щоб обговорити нарощування військової сили Росії на кордонах України».

Сьогодні ввечері, 9 грудня, триває телефонна розмова президентів США та України Джо Байдена та Володимира Зеленського.

На фото можна помітити, що в Овальному кабінеті є радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван.

Дата і час розмови з Зеленським, на мою думку, були вибрані не випадково. 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, встановлений ГА ООН, який відзначається щорічно.

Крім того, за пару годин до телефонної розмови міністерство фінансів США повідомило, що запровадило санкції проти Андрія Портнова, колишнього першого заступника глави адміністрації президента Януковича.

портнов

На фото Янукович і Портнов

На цю тему: Россия возвращается. Портновско-Коломойский переворот в стране

Згідно із повідомленням, оприлюдненим на сайті мінфіну США, Портнов відзначився тим, що "розвинув широкі зв'язки в українській системі правосуддя та правоохоронних органах через хабарі".

Американське відомство нагадує, що Портнов був відомий як людина, яка могла "вирішувати" питання в судах, нівелюючи прогрес у судовій реформі. А до середини 2019 року завдяки його діяльності разом із іншим українським "високопосадовцем" призвела до "формування найвищих інституцій у сфері правосуддя та впливу на конституційний суд України".

Крім того, вважають у мінфіні США, Портнов був причетний і до спроби впливу на Генеральну прокуратуру України.

За рішенням мінфіну США до Портнова, а також до його фонду будуть застосовані санкції відповідно до так званого "Акту Магнітського" - закону E.O. 13818 (Executive Order 13818-Blocking the Property of Persons Involved in Serious Human Rights Abuse or Corruption - Про блокування активів, що належать особам, причетним до порушення прав людини та корупції).

Це передбачає заборону Портнову на в'їзд до США у вигляді відмови в наданні візи та блокування всіх його фінансових активів в банках США, включно із тими, де підсанкційні особи мають 50 чи більше відсотків.

Після обрання Зеленського президентом колишній перший заступник глави адміністрації президента Януковича Портнов повернувся в Україну.

Багато українських оглядачів вказують, що Портнов може мати вплив на певних працівників офісу президента, які відповідають за правоохоронну сферу. Мова йде про заступника начальника Головного слідчого управління МВС часів президента Януковича Олега Татарова, якого Зеленський 5 серпня 2020 року призначив на посаду заступника керівника ОП. «Відбілюючи» Татарова після призначення, президент пояснив, що «Татаров є дійсно професіоналом і несправедливо всіх людей, які очолювали ту чи іншу ланку влади в часи Януковича, вважати «старою владою».  

Після перемоги Революції Гідності і звільнення з МВС Татаров був адвокатом у Портнова, проти якого були порушені кримінальні провадження. В цей час Портнов перебував під секціями ЄС і знаходився за кордоном.

У грудні 2020 року НАБУ і САП повідомили Татарову про підозру в наданні неправомірної вигоди за видачу недостовірного експертного висновку у справі про заволодіння 81 млн грн Національної гвардії. Проте, як повідомила пресслужба НАБУ, Генпрокурорша Венедіктова, порушивши норми КПК, не ставлячи до відому процесуальних керівників і детективів НАБУ, які збиралися вручити Татарову підозру і допитати його, таємно призначила новий склад процесуальних керівників у кримінальному провадженні, чим заблокувала вручення підозри і допит Татарова.     

В контексті боротьби із корупцією та Акту Магнітського Держсекретар США Ентоні Блінкен назвав у санкційному списку й голову Конституційного суду України Олександра Тупицького «за значні корупційні дії включно із отриманням грошового хабаря під час перебування на посаді в судовій системі".

Як заявив Блінкен, санкції будуть застосовані і щодо дружини Олександра Тупицького Ольги.

Американське посольство у Києві також повідомило про санкції проти Тупицького.

Тупицький санкції

Запровадження санкцій проти українських високопосадовців анонсувала тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін. "Адміністрація Байдена включила боротьбу з корупцією в теми саміту, який почнеться сьогодні (9 грудня – Г.О.), і Україна теж бере участь в цьому саміті", - заявила представниця США.

Викладене дає підстави зробити наступний висновок. Призначення Зеленському телефонної розмови в Міжнародний день боротьби з корупцією, перенесення розмови на годину пізніше, щоб ЗМІ змогли масово поширити повідомлення про застосування санкцій стосовно Портнова і Тупицького – це був уже не натяк, а гучний дипломатичний сигнал (якщо не ляпас), який адміністрація президента Байдена послала президенту Зеленському, що Україна є одним із лідерів за рівнем корупції в Європі і відсутність в нашій країні реальної боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади.

Що залишилося за кадром

Про що ще могли говорити президенти Байден і Зеленський, окрім того, що було обнародувано в офіційних повідомленнях? Про що офіс президента України і адміністрація Білого дому не повідомили після закінчення телефонної розмови президентів?

За моєю інформацією (отриманою від джерел, близьких до адміністрацій обох президентів), у півторагодинній телефонній розмові Байден обговорив із Зеленським його заяву про «державний переворот» і зауважив, що до агентурних донесень розвідслужб потрібно ставитися уважно і критично. Робити подібні заяви можна лише після ретельної перевірки розвідданих, щоб не дезінформувати і не лякати суспільство. І такі повідомлення робить спецслужба (а не президент!) після арешту підозрюваних. 

Президент США також наголосив на необхідності забезпечення надійного захисту українських військових розвідників, які щоденно ризикують своїм життям у протистоянні з російським агресором (думаю, мались на увазі ексначальник ГУР МО Бурба і звільнені його підлеглі), відновлення довіри між розвідувальними співтовариствами США і України (після «зливу» Москві операції щодо «вагнерівців», у проведенні якої брало участь ЦРУ) і очищення верховної влади від агентури російських спецслужб. 

На мою думку, це був сигнал про звільнення Єрмака і Демченка, які, за твердженням експертів, є агентами Москви (ЦРУ точно знає, чи є вони агентами спецслужб Росії). Не знаю, чи почув і чи зрозумів цей сигнал Зеленський.

Окрім того, під час розмови з Зеленським президент Байден відверто наголосив на необхідності реальної боротьби з корупцією та притягнення до відповідальності осіб, щодо яких США наклали санкції. Натяк був на Ігоря Коломойського, Андрія Деркача, Олександра Дубинського та інших осіб, які знаходяться в санкційному списку. 

Мова також йшла при прискорення призначення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яке «дивним чином» затяглося понад рік. САП – один із ключових органів в системі боротьби з корупційними злочинами, скоєними на найвищому рівні.

«Місія нездійснена» – пов’язаний корупцією і зрадою

Нагадаю, 5 березня 2021 року Державний департамент США ввів персональні санкції проти Коломойського «у зв’язку з причетністю до значної корупції» і членів його родини. Їм заборонено в’їзд до США.

ФБР веде кримінальне провадження щодо відмивання олігархом грошей і придбання на них нерухомості на суму 60 млн. доларів. Суди Америки і Ізраїлю розглядають позови щодо конфіскації арештованих коштів і майна Коломойського. Його підозрюють у "масштабних скоординованих шахрайських діях по викраденню з Приватбанку 5,5 мільярдів доларів США і відмиванні їх за кордоном".

Експерти заявили, що США таким чином «дали сигнал всім, кому важливі відносини з Вашингтоном, що з Коломойським не бажано мати справу».

У вересні 2020 року відповідно до Указу 13848  США запровадили санкції стосовно народного депутата Андрія Деркача за його спроби вплинути на президентські вибори в США в 2020 році.

В повідомленні мінфіну США зазначено: «Андрій Деркач понад 10 років був активним російським агентом, підтримуючи тісні зв'язки зі  спецслужбами РФ. Деркач прямо або побічно брав участь, спонсорував, приховував або іншим чином був причетний до іноземного втручання у спробі підірвати майбутні президентські вибори в США. Сьогоднішнє рішення щодо Деркача націлене на викриття зловмисного впливу російських кампаній і захист майбутніх виборів від іноземного втручання. Ця акція є чітким сигналом для Москви та її довірених осіб про неприпустимість подібних дій».

У січні 2021 року США ввели санкції через "втручання у вибори" проти низки осіб, пов’язаних Андрієм Деркачем. Міністерство фінансів США з контролю за іноземними активами (OFAC) вжило додаткових заходів проти семи фізичних осіб та чотирьох суб'єктів, які є частиною пов'язаної з Росією мережі іноземного впливу, пов'язаної з Деркачем,- йдеться у повідомленні міністерства.

У списку сім громадян і чотири інформаційних ресурси України. Зокрема санкції запроваджено проти народного депутата України Олександра Дубинського, екснардепа Олександра Онищенка, колишнього прокурора сил АТО Костянтина Кулика, а також Дмитра Ковальчука, Антона Симоненка, Андрія Теліженка та Петра Журавля.

"Принаймні з 2019 року Деркач та його соратники залучали американські ЗМІ, американські платформи соціальних медіа та впливових американських людей до поширення оманливих та необґрунтованих тверджень про те, що нинішні та колишні чиновники США займаються корупцією, відмиванням грошей та незаконним політичним впливом в Україні . Колишні посадовці української влади Костянтин Кулик, Олександр Онищенко, Андрій Теліженко та нинішній народний депутат України Олександр Дубінський публічно виступили або приєдналися до Деркача шляхом скоординованого розповсюдження та пропаганди шахрайських та необґрунтованих звинувачень щодо політичного кандидата в США. Вони неодноразово публічно заявляли про дезінформацію про те, що чиновники уряду США брали участь у корупційних діях в Україні. Під санкції потрапили видання ТОВ "Ера-Медіа", інформагентство "Only News", "Nabuleaks" і "ТОВ Скептик", воно ж "Бегемот Медіа", - зазначає Мінфін США.

Чи зробить Зеленський висновки з розмови з Байденом? Швидше за все, що ні. 

Виконати "домашнє завдання" (поставлене Зеленському адміністрацією президента Байдена під час його візиту до США 1 вересня 2021 року) по притягненню Коломойського до відповідальності і звільненню Єрмака з займаної посади, а тим більше віддати їх під суд, думаю, що для Зеленського – "місія нездійснена"! 

Встановлені мною обставини і причини провалу операції «Авеню», яку  ГУР МО і СБ України проводили разом із спецслужбами країн НАТО, дають підстави зробити однозначний висновок: фінальна фаза операції по затриманню «вагнерівців» була зірвана з вини президента Зеленського і глави його офісу Єрмака, в діях яких є ознаки злочину, передбаченого ст. 111 ККУ (державна зрада). На моє глибоке переконання (як слідчого МВС і начальника відділу військової контррозвідки СБУ в минулому) Зеленський і Єрмак «проявили не суб’єктність», а – державну зраду. Подробиці у моїй статті «Державний переворот» Зеленського Або як знайти «грибників-заколотників» Екс-начальник ГУР МО генерал-полковник Василь Бурба заявив, що провал операції стався «завдяки людям, які перебувають у владних кабінетах і які «зливають» і передають інформацію ворогові. Перша причина – «кріт», який працює на Москву». Він зазначив, що Єрмак, в присутності першого заступника голови СБУ Баранецького, дав вказівку перенести фінальний етап операції. «Єрмак мені сказав, що це команда президента. Письмової вказівки не було»,- зауважив Бурба. Операцію не можна було переносити. Саме перенесення – це один із варіантів, чому стався провал,- наголосив Бурба (див.: https://www.youtube.com/watch?v=vTgTo92kVYU).

Полковники ГУР МО Роман Червінський і Юрій Семенюк, які були безпосередніми розробниками і керівниками спецоперації «Авеню», вимушені були (заради особистої безпеки!) публічно заявити, що інформація про таємну операцію була «злита» через державну зраду серед вищого керівництва країни. На їх думку, треба перевіряти Єрмака, Демченка та інших, які володіли інформацією про операцію. Щоб приховати зраду документи були знищені і підроблені. Звільнили майже всіх розвідників, причетних до розробки спецоперації по затриманню «вагнерівців»,- зазначили офіцери (див.: https://www.youtube.com/watch?v=oCKpKUK-Ezc). 

Єрмак для президента Зеленського (за його ж твердженням) – "був і є другом, який прийшов з ним і піде разом з ним…", а Єрмак, в свою чергу (за його словами) – "щит президента".

 У 2019 році олігарх Коломойський називав Зеленського своїм бізнес-партнером, а після виборів неодноразово заявляв, що морально підтримує його.

В Україні Коломойський перебуває під захистом Зеленського і почуває себе як «у Бога за пазухою». Кримінальне провадження за відмивання коштів за кордоном і викрадення 5,5 млрд доларів проти нього не порушене, підозра не оголошена, міра запобіжного заходу не обрана до цього часу. Із зазначеної суми 41 млн доларів Коломойський перерахував на рахунки компаній, які зареєстровані в офшорах, на учасників студії "Квартал 95".

Документи юридичних фірм-реєстраторів офшорів свідчать, що у 2012 році, Зеленський та його партнери зареєстрували понад десяток фірм на Британських Віргінських островах, Белізі та на Кіпрі.

В центрі цієї мережі перебувала фірма Maltex Multicapital Corp. Згідно із документами, Maltex була порівну поділена між офшорами Зеленського, братів Сергія і Бориса Шефірів, співзасновників "95-го кварталу" та сценариста й режисера продуктів студії Андрія Яковлева.

Відповідно до документів за три тижні до першого туру президентських виборів 2019 року свою частку в 25% у Maltex Зеленський безоплатно передав своєму бізнес-партнеру та помічнику Сергію Шефіру.

У розслідуванні фігурує фірма Davegra Limited Івана Баканова, друга дитинства Зеленського, ексюриста "95-го кварталу" та нинішнього очільника СБУ. Саме вона була номінальним власником Maltex Multicapital Corp. Компанія Баканова зберігала трастову декларацію. Це документ, що містить список реальних бенефіціарних власників Maltex та розміри їх часток у бізнесі. Після призначення головою СБУ Баканов передав компанію Яковлеву.

Викладене свідчать, що бізнес-структури Зеленського могли в період 2012-2019 років уникати сплати податків в Україні та відмивати кошти, викрадені Коломойським. А інформація про їхніх реальних власників була засекречена.

зустріч

11 вересня 2019 р. На зустрічі, окрім президента Зеленського та Коломойського, були прем'єр, міністр енергетики, помічник президента Шефір та глава ОП Богдан, який був адвокатом Коломойського

Американці вимагають від Зеленського притягнення олігарха Коломойського до кримінальної відповідальності і конфіскації його майна, знаючи, що Зеленський став президентом України за фінансової і медійної підтримки Коломойського і є повністю залежним від нього.

Виникає логічне запитання, чи здатний Зеленський виконати цю частину "домашнього завдання" щодо Коломойського? Виїхати за кордон олігарх не може, так як буде затриманий в країні перебування (як Фірташ в Австрії) на підставі міжнародного ордену ФБР не арешт і постане перед судовою екстрадицією в США. Поки Зеленський президент – його фінансовий і медійний спонсор олігарх Коломойський може спати спокійно. Головне, щоб з ним не трапився «нещасний випадок».

На цю тему: Мирослава Барчук: Правда посередині – це брехня

«Держава – це Зеленський»?

Аналіз діяльності Зеленського і його «слуг» дає підстави зробити наступні висновки: 

1. Зеленський іде на другий президентський термін (хоча й давав обіцянку бути президентом лише один строк) і готовий перемагати будь-якими засобами, як Кучма, Лукашенко, Путін. На другий термін його гонить СТРАХ відповідальності перед українським народом за вчинені злочини.

2. Він вибудовує жорстку систему місцевих державних адміністрацій, яка буде закріплена в законопроекті №4298, який уже готовий до прийняття у другому читанні до Нового року.

3. Останні суспільно-політичні події демонструють небезпечну тенденцію: персоналізацію держави в особі Зеленського. «Слуги народу» обрали тактику «держава – це він», а Зеленський – «держава – це я» (як король Франції Людовік ХІV). У такий спосіб здійснюється спроба представити діяльність демократичної опозиції як зазіхання на державу і правопорядок. Для забезпечення політичної стабільності в країні планується встановити модель «керованої демократії» і «м’якого нагляду» за громадянським суспільством у вигляді цензури, закритті опозиційних ЗМІ, заборони мирних мітингів, демонстрацій, переслідуванні неугодних.

4. Ми рухаємося до авторитаризму і диктатури з мовчазної згоди байдужих і тих, хто підтримує Зеленського (про це я застерігаю з початку минулого року). Нещодавно секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що він виступає за «жорстку президентську республіку». Експерти зазначають, що «позиція Данилова» це позиція Зеленського, яка обговорюється у владних кабінетах.

5. Зеленському потрібна не просто влада або його участь в політиці (наприклад, фракція в парламенті). Коміку-піаністу необхідна абсолютна влада, яка була у вільного художника на ім’я Адольф, і є зараз у білоруського «таргана» Олександра і чекіста-«недопалка» Володимира.

Григорій Омельченко, Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України 2-5 скликань, член ПАРЄ (2006-2010)


На цю тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]