Реклама Гуцульщины как туристического региона в 1930-х годах: открытки и проспекты. ФОТО

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Интересно, что в 1930-х годах польское правительство и общественные организации на Гуцульщине развернули масштабную рекламную кампанию этого региона как исключительно туристической зоны. Предлагаем вниманию читателей примеры визуальной агитации на эту тему.

Один из польских туристических плакатов с рекламой Гуцульщины и Буклет, изданный Лигой поддержки туризма в Варшаве в 1937 г. Существуют также варианты на французском и немецком языках.

 

Буклет, изданный в 1939 г. издательством Воеводского союза «Восточные Карпаты» (Станиславов) при содействии Лиги поддержки туризма и Польской государственной железной дороги.

 

Буклет, изданный Лигой поддержки туризма. Существуют также варианты на английском, французском и немецком языках.

 

Плакат Праздника Гуцульщины (1934)

Блог З єретичних листів

Перевод: “Аргумент”


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]