Мобілізація : порушникам правил військового обліку можуть заблокувати банківські рахунки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Якщо військовозобовʼязаний порушує правила військового обліку, блокування рахунків застосовується як одне з обтяжень.

Про це надаються роз'яснення в проєкті army.gov.ua.

Зазначається, що блокування банківського рахунку може відбутися, але лише у разі примусового виконання постанови про притягнення особи до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку, законодавства про мобілізацію.

Згідно з новою редакцією урядового законопроєкту №10449 щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку, передбачена можливість через суд тимчасово заарештувати кошти особам, які ухиляються від виконання правил військового обліку.

Зокрема, якщо військовозобов’язаний або резервіст добровільно упродовж 10 календарних днів від дня вручення повістки не з’явився до ТЦК та СП, то працівники ТЦК звертаються до суду стосовно накладення обмежень на таку особу.

Серед  обмежень:

  • тимчасове обмеження виїзду за кордон,
  • обмеження в праві керування автівкою,
  • арешт коштів на рахунках у банках чи інших фінансових установах.

Як повідомлялося, Верховна Рада 9 травня ухвалила у другому читанні законопроєкт №10379, який передбачає суттєве підвищення штрафів за порушення правил військового обліку.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]