Справжня українська історія: нові факти про український Південь

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Український південь росіяни вважають «ісконно рускім» та називають цей регіон – Новоросією. Але насправді «Новоросія» – це проєкт-афера, який колись провернула Катерина Друга, щоб анексувати ці землі і переписати їх історію. Акім Галімов створив масштабний документальний фільм-викриття «Справжня історія півдня».

 

Разом із командою він працював у Національній бібліотеці Франції, де зберігаються оригінали мап, на яких є Київ, Канів, Переяслав, й інші міста включно з Олешшям! Побували на півдні України у місці, де 100 років існувала «Ханська Україна», коли росіян там і близько не було. Також розслідування привело команду до Військового архіву Швеції, де знаходяться сенсаційні свідчення: ще на початку 18 сторіччя за незалежність України воювали Швеція, Кримське ханство й Османська імперія. А Петро 1 зобов’язався лишити козацькі землі у спокої. Чому цього не сталося? На які ще злочини та брехню йшла російська, а потім радянська влада, щоб загарбати собі український південь. Та для чого їм це потрібно?

Цей матеріал підготовлено в рамках «Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації», що впроваджується 1+1 Media та smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції програми і не обов’язково відображає позицію ЄС. Проект створено у співпраці з «European union in Ukraine». Факти, викладені у фільмі, були перевірені благодійною організацією «VoxUkraine» в рамках незалежного фактчекінгового проєкту «VoxCheck».

Відео: РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]