Time: Серед 10 головних ризиків 2024 року - "Розділена Україна"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видання Time перелічило 10 головних глобальних ризиків 2024 року. На третьому місці - "Розділена Україна". Видання зазначає, що Росія тепер має ініціативу на полі бою та матеріальну перевагу.

Про це повідомляє Time.

В матеріалі йдеться, що вторгнення Росії в Україну залишається "історичною невдачею".

НАТО посилюється завдяки новим членам - Фінляндії та Швеції. ЄС відкрив процес вступу України до об’єднання, а Росія зіткнулася вже з 11 раундами санкцій, і наближаються нові. Половину російських активів було заморожено. Імовірно, ці гроші використають для відновлення України. Європа більше не купує російські енергоносії.

"Але цього року Україна буде де-факто розділена, і Росія тепер має ініціативу на полі бою та матеріальну перевагу. 2024 рік є переломним моментом у війні: і якщо Україна не вирішить свої проблеми з живою силою, не збільшить виробництво зброї та найближчим часом не розробить реалістичну військову стратегію, її територіальні втрати можуть виявитися постійними та цілком можуть збільшитися", - йдеться в публікації.

Time зазначає, що Київ сильно постраждав від зменшення політичної та матеріальної підтримки США. Перспективи європейської допомоги, на думку видання, лише трохи кращі.

"Україна відчайдушно потребує додаткових військ. З усіх цих причин цього року Київ піде на більші військові ризики, включаючи удари по більшій кількості цілей у Росії, що спровокує безпрецедентну відповідь Росії та може втягнути НАТО в конфлікт", - підсумовує Time.

Україна, руїни церкви у селі Терни, Донецька область. Фото: Kostiantyn Liberov / Libkos / Getty Images

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]