Все на що здатна правоохоронна та судова система це взяття віп-злочинців під варту заочно

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Народний депутат із фракції "Слуга народу" Андрій Одарченко, якого оголосили у міжнародний розшук, перебуває у Румунії, де попросив про надання йому притулку.

Як передає Укрінформ, про це повідомила у Вищому антикорупційному суді прокурор САП Єлена Дроботова.

«За наявною у слідства інформацією, Одарченко перетнув кордон з Румунією і після цього звернувся до державних органів Румунії із заявою про отримання притулку у цій державі», - сказала вона.

Як розповіла Дроботова, народний депутат Одарченко 17 вересня попросив свого водія висадити його в центральній частині Києва, віддав водію три свої три мобільні телефони і попросив поставити їх на зарядку. Одарченко сказав водію, що сам добереться до Верховної Ради і назад. Відтоді водій не бачив Одарченка.

У зв’язку із втечею Одарченка прокурор заявила клопотання про звернення застави у розмірі 15 млн грн у дохід держави, а також про обрання народному депутату запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дивіться також: Ще один “слуга народу” втік за кордон від правосуддя, показавши "фак" Зеленському та всім правоохоронцям

Слідчий суддя задовольнив це клопотання прокурора.

«Клопотання про звернення застави задовольнити. Звернути в дохід держави, до спеціального фонду державного бюджету, 15 млн грн, внесені Одарченком як застава… Обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У разі затримання народного депутата доставити його до суду для обрання запобіжного заходу», - постановив суддя.

Ухвала може бути оскаржена протягом п’яти днів у Апеляційній палаті ВАКС.

Як повідомляв Укрінформ, 25 липня ВАКС розпочав розгляд по суті у справі стосовно народного депутата Андрія Одарченка, обвинуваченого у наданні неправомірної вигоди тодішньому голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.

Народний депутат пропонував посадовцю неправомірну вигоду в біткоїнах, що на час вчинення операції було еквівалентно 10 тис. доларів, за сприяння в ухваленні рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, у якому парламентарій обіймає посаду ректора (дія контракту призупинена). Пропонована сума хабаря мала становити 8% від обсягу фінансування.

19 вересня ВАКС оголосив Одарченка у міжнародний розшук, оскільки 18 вересня він не з’явився на судове засідання і не повідомив про причини неявки.

«Аргумент»


В тему: 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]