164 людини загинули, захищаючи природу в минулому році

|
Версия для печатиВерсия для печати

У минулому році по всьому світу було вбито 164 захисника природи.

Про це повідомляє Еuronews.

У минулому році по всьому світу було вбито 164 захисника природи. Такі дані наводить неурядова організація Global Witness. Ця група спеціалізується на країнах, що експортують природні ресурси. Мова йде в першу чергу саме про конфлікти за землю, яка потрібна для видобутку ресурсів, наприклад - в місцях проживання корінних народів.

Статистично, найнебезпечніша в цьому відношенні країна - Філіппіни: 40 загиблих. Також в першій трійці - Колумбія і Індія.

Правозахисники заявляють, що в тому, що відбувається винні не стільки влади конкретних країн, які нездатні або не бажають підтримувати законність, скільки глобальні корпорації, в інтересах яких і відбувається захоплення земель.

Незважаючи на те, що формально в 2018-м число загиблих знизилося в порівнянні з попереднім, правозахисники підкреслюють, що їх дані неповні: залишається безліч нерозслідуваних випадків, які не відбиваються в статистистиці. В першу чергу це стосується африканських держав.

На фото: Так влада Індонезії знешкоджує браконьєрські судна, щоб захистити фауну

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]