Балога: я также не собираюсь брать депутатский мандат

|
Версия для печатиВерсия для печати

Министр чрезвычайных ситуаций Виктор Балога готов отказаться от депутатского мандата в Верховной Раде 7-го созыва.

Об этом глава МЧС написал в своем блоге в социальной сети Facebook в воскресенье, 4 ноября, сообщает НБН.

«В Украине не должно быть ни одного участка, где бы суд, или ОИК отменяли результаты голосования. Это не выборы, когда кучка бюрократов принимает решение, кому быть депутатом, а кому – нет. Такое право имеет только народ», – заявил г-н Балога.

При этом он отметил, что между властью и оппозицией возможен компромисс, если ошибки судей и ОИК исправит Центральная избирательная комиссия.

«В противном случае я также не собираюсь брать депутатский мандат», – подчеркнул глава МЧС.

Напомним, по итогам голосования глава МЧС Виктор Балога (Единый центр) прошел в Верховную Раду по округу №69. Также в парламент прошел его брат Павел Балога (Единый центр), округ №71.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]