На аэродроме Бельбек украинские летчики поздравляли женщин с 8 марта. Видео

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видео поздравления командира части Юлия Мамчура и его подчиненных размещено на сервисе Youtube.

Напомним, настоящий ОФИЦЕР и ЧЕЛОВЕК Юлий Мамчур несколько дней назад пошел со своими воинами без оружия на путинский спецназ.

Те, кто служил с Мамчуром характеризуют его как очень интеллигентного и порядочного человека, который всегда приходил на помощь своим подчиненным. 

Вот эти кадры обошли весь мир и по своему всколыхнули Украину. 

А сколько подобных ситуаций не было заснято... У нашей страны есть армия, и страна должна дать ей все что нужно, и что может.

«Аргумент»Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]