Нова німецька вакцина проти COVID-19 може змінити правила гри

|
Версия для печатиВерсия для печати

Невелика німецька фармацевтична компанія розробила новий прототип вакцини проти COVID-19, яка працює так само, як високоефективні вакцини Pfizer / BioNTech і Moderna, але може зберігатися за звичайної температури холодильника.

Очікується, що компанія CureVac найближчим часом опублікує дані про останні стадії клінічних випробувань своєї вакцини на основі матричної РНК, зазначає Радіо Свобода. У вакцинах Pfizer / BioNTech і Moderna також використовується технологія мРНК-мессенджера, але вони повинні зберігатися при наднизьких температурах, а це обмежує їхнє використання у віддалених місцях або в країнах з низьким рівнем доходів.

 Подібно Moderna і Pfizer-BioNTech, CureVac – невелика німецька компанія, яка об'єдналася з автовиробником Tesla для створення портативних «принтерів» для ліків – розробляє препарат на основі мРНК, який перетворює клітини організму в крихітні фабрики з виробництва вакцин. CureVac просувається повільніше, проводячи випробування на тваринах і працюючи над створенням версії, яка буде стабільною при температурах холодильника, на відміну від глибокої заморозки, необхідної для першого покоління мРНК-вакцин.

Скоро мають з'явитися результати клінічних випробувань, і якщо вони будуть позитивними, CureVac заявила, що Європа може дозволити використання її вакцини до червня. Компанія також працює з британським фармгігантом GlaxoSmithKline Plc над препаратом нового покоління, який зможе захистити від безлічі штамів вірусу.

«Аргумент»


На эту тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]