Правозахисники з Європи пояснили, чому український суд масово критикують

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Правозахисники із Міжнародного товариства прав людини оприлюднили у Німеччині ключові проблеми та причини масової критики суду та української судової системи у ЗМІ.

Про це повідомив пресцентр судової влади.

 

 

 

Пресцентр судової влади України підготував для зручності ТОП-12 ключових проблем дезінформації у ЗМІ про роботу судів, на які просять звернути увагу правозахисники.

 

 

 

Окрім огульної критики з боку посадових осіб та політиків, йдеться про таке:

 

 

 

1) Не відокремлено у ЗМІ факти від коментарів;

 

2) безпідставні обвинувачення із формулюванням «не потребує доведення» від членів Громадської ради доброчесності та інших;

 

3) упереджені вислови експертів типу «скандальний суддя», «одіозний прокурор»;

 

4) ототожнення адвоката з його клієнтом;

 

5) проектування на адвоката правопорушень, інкримінованих його клієнту;

 

6) інформаційні антисудові кампанії під час гучних судових процесів, публікації у ЗМІ під гаслом «боротьба за правильні рішення судів»;

 

7) призначення винних у ЗМІ до вироку суду та ігнорування презумпції невинуватості;

 

8) подання інформації без будь-яких фактів;

 

9) ігнорування рішення суду;

 

10) втручання у приватне життя судді;

 

11) розголошення персональних даних судді;

 

 

 

12) використання особи судді (мати-одиначка тощо) для прогнозування чи оцінки судового рішення.

 

«Для створення «цікавого» контенту, ЗМІ використовують провокаційні заголовки, особисту інформацію про учасників процесу і виривають з контексту окремі процесуальні моменти», – відзначено у доповіді. 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]