Сенат Конгресу США заборонив використання держустановами софту «Лабораторії Касперського»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сенат Конгресу Сполучених Штатів 18 вересня підтримав заборону на використання продукції «Лабораторії Касперського» в цивільних і військових державних установах країни.

Про це у вівторок пише агентство Reuters.

Поправка була включена в оборонний бюджет на 2018 фінансовий рік. За заборону проголосували 89 сенаторів, вісім виступили проти.

За словами демократа Жанни Шахін, яка виступала одним з ініціаторів поправки, відмова від продукції Касперського «прибирає реальну вразливість національної безпеки».

Документ закріплює і розширює рішення адміністрації Дональда Трампа, яка минулого тижня дала вказівки всім держустановам протягом трьох місяців видалити софт «Касперського» зі своїх інформаційних мереж.

За поправку ще мають проголосувати в Палаті представників США.

Як зазначає Reuters, це чергова поразка для російської компанії, у якої є близько 400 млн клієнтів у всьому світі.

«Лабораторія Касперського» заперечує звинувачення в шпигунстві на користь Кремля.

Як повідомлялося раніше, ФБР проводить розслідування щодо співробітників «Лабораторії Касперського». У відомстві підозрюють, що продукція Касперського знаходиться під впливом російських державних структур і може представляти загрозу безпеці.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]