США розпочали ще одно розслідування проти криптобіржі Binance, яку підозрюють у допомозі росіянам в обході санкцій. В Україні вона у фаворі

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Міністерство юстиції США проводить розслідування, по використанню компаніэю Binance Holdings Ltd. криптовалютноъ біржи  для того, щоб росіяни обходили санкції США.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За даними знайомих із ситуацією осіб, розслідування має на меті встановити, чи порушувала компанія санкції, пов'язані з вторгненням Росії в Україну. Розслідування йде паралельно з вже існуючим досудовим розслідуванням кримінального відділу.

Це додає новий рівень нагляду за найбільшою криптобіржею світу, яка вже має справу з багатьма кримінальними та регуляторними розслідуваннями. Компанія Binance заявила, що повністю дотримується всіх фінансових санкцій США та міжнародних. Однак дослідження може зайняти багато часу, і не всі запитання призведуть до офіційних обвинувачень. В разі знайдення порушень компанія може домовлятися з урядом щодо умов угоди, залежно від фактів справи.

Служба внутрішніх доходів, а також федеральна прокуратура перевіряють дотримання Binance зобов’язань щодо боротьби з відмиванням грошей, повідомляє Bloomberg News . Комісія з цінних паперів і бірж перевіряла, чи підтримувала біржа торгівлю незареєстрованими цінними паперами. 

У квітні 2022 року Binance відповідно до санкцій ЄС встановила ліміт у 10 тисяч євро на баланс рахунку для росіян, проте через рік ці обмеження були зняті. Експерти припускали , що компанія передала їх афілійованій юрособі, яка знаходиться в іншій юрисдикції. Пізніше Binance повернула можливість поповнення рахунку з карток Visa і Mastercard російських банків.

Читайте також: Binance - терористи, наркодилери, "обнальники": як адміністратори біржі заплющували очі на злочини

Цікаво що українська влада має тісну співпрацю з Binance. Нещодавно криптобіржа Binance провела навчання для співробітників Кіберполіції України, СБУ та АРМА. На тренінгу компанії поділилась досвідом щодо протидії криптошахраям. В Україні тренінги проводив керівник відділу навчання правоохоронців Binance Ярек Якубчек. Під час семінарів з посадовцями обговорили політику Binance щодо боротьби з відмиванням грошей (AML) та про методи розслідування, розроблені компанією. Це відболусь уже тоді, коли було відомо що правоохоронці США відкрили кримінальне провадження проти цієї компанії як раз за відмивання грошей.

А ще раніше, Мінцифра гордо заявило, що розпочало співпрацю з однією з найкрупніших криптовалютних бірж у світі. Міністерство цифровий трансформації та міжнародна компанія Binance оголосили про підписання меморандуму щодо формування позиції у встановленні потенційного правового статусу віртуальних активів і валют в Україні.

Читайте також: Криптоспільнота обурена співпрацею Мінцифри з Binance, — ЗМІ

Восени минулого року, Binance повідомила про розвиток співпраці з Міністерством цифрової трансформації України. Сторони опрацьовують можливість “подальшого поширення прийняття криптовалют через оплату цифровими активами за допомогою Binance Pay державних послуг, зокрема в Дії”.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]