Село українське в Чикаго: як живуть українські емігранти в США

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:  Українське село, Чикаго

Кожен українець, опинившись в Чикаго, не може не скористатися нагодою і не побувати в Українському Селі – невеликому оазисі нашої національної культури в США. Tochka.net розповідає, що варто подивитися і куди піти в Ukrainian Village.

Історія Ukrainian Village

© flickr.com/photos/terry_usa/

Цей район Чикаго українці та вихідці зі Східної Європи почали заселяти ще XIX столітті. Спочатку український район і виглядав як село, але вже в XXI столітті Ukrainian Village змінилося до невпізнання. З’явилися новобудови, музеї, кафе, культурні центри. На даний момент в Ukrainian Village проживає близько 15 тисяч українців, а також поляки, італійці і мексиканці. За даними американських експертів, цей район Чикаго є найбільш бажаним для життя серед американців.

В тему: ЗАРАБОТАТЬ миллион: истории успеха украинцев в США

Інфраструктура Ukrainian Village

Ukrainian Village знаходиться недалеко від центру Чикаго, на машині дістатися можна за чверть години. Тут розташовані акуратні будинки невеликої поверховості, затишні квартири і хороші школи. За словами місцевих жителів, ціни на нерухомість тут дуже високі. Двоповерховий будинок може коштувати близько мільйона доларів, в той же час оренда квартири обійдеться більше тисячі дол. на місяць.

Ресторан “Old Lviv – Старий Львів” в Чикаго © http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

© http://happywaytravel.com

В тему: «Калифорния наша». Украинцы в США. Эпизод 1

© http://happywaytravel.com

У Ukrainian Village є вулиця, на якій розташовані магазини, що продають товари українського виробництва. Також у багатьох місцевих кафе і ресторанах подають українські страви.

© flickr.com

© http://happywaytravel.com

В українському районі Чикаго є чотири православні церкви: Церква святого Миколая, Собор святої Трійці, Собор Святого Володимира та Ольги та церква святого Йосипа. На свята тут багатолюдно.

Що відвідати в Ukrainian Village

flickr.com/photos/terry_usa/

У Ukrainian Village розташовані Український національний музей, Український інститут сучасного мистецтва, старі будівлі різних організацій діаспори. Для чиказьких українців це справжній архів спогадів, оскільки тут зберігаються традиційні українські предмети: вишиванки, фотографії, книги і навіть булава. В інституті українського сучасного мистецтва регулярно проводяться виставки українських художників.

В тему: В тему: Украинцы в лидерах на участие в розыгрыше лотереи американской Green Card

Скільки коштує зупинитися в Ukrainian Village

Відпочинок і відвідування Ukrainian Village не з дешевих. Туристи рекомендують зупинятися в інших передмістях Чикаго. За словами місцевих жителів, обід в одному з місцевих кафе на двох обійдеться майже в 2 тисячі грн. Сувеніри теж дорогі, тарілка з орнаментом може обійтися у півтисячі гривень, в той час як в Україні її можна купити за більш помірну ціну.

Жителі Ukrainian Village – надзвичайно гостинні люди. Тому якщо почуєте українську мову на вулиці – не соромтеся, підходьте і знайомтеся, і вас відразу покличуть в гості! Тільки так можна побачити, як чітко дотримуються національних традицій емігранти, – інтер’єр будинків всередині виконаний в народному стилі, на столі завжди стоять традиційні страви.

В тему: «Калифорния наша». Украинцы в США. Эпизоды 2-3

Джерело: Tochka.net


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]