Що найцінніше можуть забрати у Коломойського

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

 Ще у п'ятницю були заарештовані активи двічі підозрюваного олігарха Ігоря Коломойського. Принаймні, про це поспішило відзвітувати НАБУ після висунення йому другої підозри. Як відомо, поки очільники НАБУ засідали у Вашингтоні, їхнє відомство випередили СБУ та БЕБ, які встигли відправити Коломойського у СІЗО за підозрою у шахрайстві.

 

Щоправда, досі не дуже зрозуміло, в якості громадянина якої країни, пише видання "Страсті".

Через пару днів до Ігоря Валерійовича, який вже відпочивав у закладі СБУ на Аскольдовому провулку в Києві, добігли детективи НАБУ. І довісили йому розкрадання у ПриватБанку.

Видавши після цього прес-реліз про арешт його активів задля можливої конфіскації, але чомусь лише на 48 годин. Які сьогодні власне і спливають. При цьому, БЕБ та СБУ про активи олігарха не особливо доповідали.

Фото:  Чому арешт Коломойського більше схожий на спецоперацію Банкової по його п

Теорій на тему цього забігу доволі багато. Починаючи від намагання сховати Ігоря Валерійовича від суворого, але справедливого американського правосуддя, яке багато років ним цікавиться, до ледь не приміряння на олігарха роби Ходорковського 20-річної давнини.

Читайте також: Чому арешт Коломойського більше схожий на спецоперацію Банкової по його порятунку

Як би там не було, але, як свідчить досвід, в першу чергу треба звернути увагу на інше питання. А що цінного залишилося у Ігоря Валерійовича? Відчуття підказують, що як би не закінчилися його численні кримінальні справи, майно доведеться здавати у будь-якому випадку.

Хоча, чесно кажучи, Коломойський вже давно почав це робити.

Спочатку його відключили від державного Центренерго, де сидів "приватівський" менеджмент і рулив компанією у потрібному напрямку. Туди зайшли люди, орієнтовані на ОП.

Потім до президентської вертикалі в обличчі Міноборони були вилучені діаманти коломойської імперії – Укрнафта та Укртатнафта. Підстава – війна.

Що ж залишилося у колись надвпливового олігарха?

Є феросплавні заводи у Нікополі та Запоріжжі. Сумнівний бізнес у нинішніх воєнних умовах, а також з урахуванням теплого ставлення до цих активів давнього друга Коломойського Віктора Пінчука. Є міноритарні пакети акцій у обленерго. Не менш сумнівний бізнес з тих самих причин. Маса об'єктів нерухомості – цікаво, але не мрія всього життя.

Але є ще дещо, що, принаймні у минулі часи, переважувало Укрнафту з феросплавами разом узяті.

Читайте також: Силовики проти… силовиків. Чому НАБУ та СБУ конкурують за Коломойського: за кулісами справи

Це телеканал 1+1. З його ліцензіями, надпотужною виробничою базою, розкрученим брендом, мережевими каналами з мільйонною аудиторією та вірними кадрами.

"Плюси" - це ж не тільки шматок телемарафону. Це й "УНІАН", і "ТСН", і багато чого іншого. Надпотужний інформаційний механізм, навіть у нинішніх умовах.

Працююча, як годинник з улюбленої Коломойським Швейцарії, фабрика з виробництва нових політиків, і мочилова інших.

Ігорю Валерійовичу ніколи не був притаманний холодний розрахунок його колеги Ріната Леонідовича, який, оцінивши ризики, вийшов з медіа-бізнесу і здав виробничу базу куди треба. І загалом не має особливих проблем.

Києвом активно ширяться чутки про те, що саме акції "плюсів" - це те майно, яке Коломойському доведеться здати, що з поїздкою до США в один кінець, що з вироком рідного українського суду, що з поверненням до Буковелю.

Читайте також: У Коломойського є замок 15 століття у Франції та апартаменти навпроти Ейфелевої вежі – "Схеми"

Особливо, якщо таки переможе бажання сходити на вибори під час війни. Принаймні, фабрика Коломойського не розвернеться проти своїх улюблених створінь.

До речі, зі структурою власності "плюсів" і стосунками зі співробітниками і партнерами у Ігоря Валерійовича не все просто. Коли він востаннє дуже переживав за долю телеканалу, до структури власності були введені довірені журналісти. Деякі з них потім стали народними депутатами від "слуг", на кшталт Ольги Василевської-Смаглюк чи Олександра Дубінського.

Дехто зі щасливих міноритаріїв залишилися працювати, але відверто мігрували до сфери впливу ОП, як улюблений інтерв'юер влади Наталія Мосейчук.

Та й не будемо забувати про акції екс-міністра культури в уряді "слуг" Олександра Ткаченка, багаторічних партнерів Коломойського – Юрія Кіпермана та братів Суркісів. Вже не рахуючи впертих чуток про належність певного пакету родини зрадника України Віктора Медведчука.

І щось якось ніхто не захищає свого старшого партнера у медіа-бізнесі. Трошки дивно.

Переповідаючи ці роздуми, дотепники додають свіжий політичний жарт про те, як у Папи Карло конфіскували улюблений рубанок.

Втім, здається, тут доречніше згадати класика французької літератури, який все написав ще у 17 сторіччі: "Ти сам цього хотів, Жорж Данден".

Джерело: strasty.com.ua


В тему: 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно, місцями дощ і мокрий сніг
18:05
Журналісти - головний "ворог" держави для цієї влади
16:09
Міф невігласів "зеленої влади" про літій
15:26
Міжнародна спільнота журналістів закликає президента України припинити залякування ЗМІ
14:15
Мав час і натхнення: Залужний видав книгу, почав писати, коли був головкомом
14:04
Розслідування УП: Офіс президента ймовірно взяв під приватний контроль "Карпатнафтохім" (ВІДЕО)
13:19
Типовий "слуга народу" Роман Каптєлов, він же Мігрін, не задекларував квартиру в Москві та доходи дружини в рф. В нього біографія та поведінка агента ФСБ
12:45
Подалі від бруду та ганьби: нардеп Микиша вийшов з фракції "Слуга народу"
12:05
Експерти про це попереджали безголову владу, але марно: здійснена наймасштабніша кібератака на державні реєстри України, зупинено роботу систем Мінюсту
10:01
Сергій Рудик: Про брехню Тимчасової спецкомісії з фортифікацій і дронів Ради

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]