Російські військові злочини в Бучі: “Коли почув хлопки по дворах, зрозумів що йдуть розстріли”

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Денис народився і виріс у Бучі, разом з батьками, дружиною та дітьми (донечці 9 років та синові 17 років) залишився в місті під час російської окупації. Родина Дениса виїхала 14 квітня, коли окупанти почали ходити по дворах та розстрілювати цивільних мешканців. 

Бачив, як до міста заходить російська колона, як окупанти копають окопи на території приватних садиб, закопують в землю техніку. Приватні будинки обстрілювали, кидали гранати просто в людей. Сусіди Дениса вийшли на вулицю шукати їжу і в цей момент будинок розбомбили. Родину очевидця врятувало те, що під землею був гараж, де вони ховалися весь час перебування в окупації. Однак, за словами Дениса, коли починали стріляти цільово по будинку, ніщо не могло врятувати людей. 

Денис виходив на вулицю двічі за період окупації й двічі по ньому стріляли. На вулиці Яблунській, де він мешкав, у кожному будинку загинув хтось з членів родини - окупанти розстрілювали чоловіків віком від 20 до 50 років. 

Денис з родиною повернулись додому після деокупації Бучі. Зрозуміли, що в їхньому будинку сиділи російські снайпери - побачили по слідах від куль в будинках навпроти. На сусідських подвір'ях росіяни залишили міни при відступі.

Дата інтерв'ю: 18.05.2022 р.

Інтерв'юер: Юрій Пуківський

Знімання і монтування: Володимир Бонішко

Місце інтерв'ю: м. Буча Київської області

Відео: Локальна історія


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]