AstraZeneca прокоментувала безпечність своєї вакцини

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шведсько-британська компанія AstraZeneca, яка спільно з Оксфордським університетом розробила одну з найбільш поширених нині вакцин від коронавірусу, запевнила в її безпечності — на тлі призупинення її використання в низці країн через ускладнення.

Про це йдеться в пресрелізі AstraZeneca, , повідомляє hromadske.

За словами фармкомпанії, ретельний аналіз даних щодо вакцинації понад 17 мільйонів людей у ЄС і Великій Британії показав, що вакцина не призводить до підвищення ризику виникнення тромбоемболії легень чи тромбозу глибоких вен.

Усього ж AstraZeneca станом на 8 березня зафіксувала 15 випадків тромбозу глибоких вен і 22 випадки тромбоемболії легень у тих, кому вводили її вакцину.

«[Ця кількість випадків] — значно менше, ніж можна було б очікувати в разі виникнення природним шляхом у такій групі людей, і приблизно так само, як і в тих, кому вводили інші вакцини від COVID-19», — підкреслюють в AstraZeneca.

Компанія додає, що під час клінічних випробувань за участі понад 60 тисяч людей у добровольців фіксували випадки тромбозу, але в групі вакцинованих людей їх відсоток був навіть меншим. AstraZeneca також наголосила, що якість її вакцини постійно перевіряється і досі жодних проблем із нею вона не виявила.

Більш детальний звіт щодо побічних ефектів від введення вакцини компанія обіцяє оприлюднити в середині березня на сайті Європейського агентства з лікарських засобів. Воно раніше додало кілька застережень щодо використання препарату, але закликало не відмовлятися від нього взагалі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]