Bloomberg підрахував збитки російської економіки від санкцій

|
Версия для печатиВерсия для печати

За чотири роки санкцій США і ЄС російська економіка впала на 6% порівняно з показниками, які могли бути без обмежувальних заходів.

Про це свідчать результати дослідження Bloomberg Economics.

«За останні чотири роки санкції знизили російську економіку на 6 відсотків», — йдеться в повідомленні.

Окрім санкцій, які є основним чинником спаду, такі цифри пояснюють падінням цін на нафту.

Також дослідження показало, що нинішній ВВП Росії виявився на 10% менше, ніж прогнозувалося наприкінці 2013 року, до запровадження санкцій проти РФ. Уповільненню зростання могли сприяти такі фактори, як політика таргетування інфляції і розпродаж активів на ринках, що розвиваються.

Отримані дані показують, що каральні заходи мали вплив на Росію, але не викликали того шоку, який міг би чекати інші країни, оскільки російська фінансова влада проводить політику накопичення резервів для стабілізації економіки. Кремль стверджує, що санкції не вплинули на його зовнішню політику.

Аналітики вважають, що санкції мають тривалий ефект, що ставить під сумнів прогнози уряду Росії про зростання ВВП більш ніж на 3% до 2021 року.

Як відомо, в ході зусиль з примушування РФ припинити її агресію у Східній Європі, зокрема порушення територіальної цілісності і суверенітету України, Європейський союз та інші країни з 2014 року запровадили низку санкцій проти Росії.

У липні цього року ЄС продовжив економічні санкції проти РФ до 31 січня 2019 року, а у вересні — термін дії візової заборони та замороження активів політиків з Росії і сепаратистів у Криму та на Донбасі.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]