Чергова брехня від генпрокурора: йому бракує «великої риби»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генпрокурору Юрію Луценку для нормального результату  бракує гучних справ високопосадовців, що є «виключною компетенцією НАБУ». Тому на словах Луценко обіцяє підтримувати антикорупційників, адже "велика риба" - це їхній спільний результат.

"До нормального результату мені не вистачає "великої риби". А це виключна компетенція НАБУ. Я буду робити все, щоб воно здобуло цю "рибу". Бо це наш спільний результат. Без їхнього результату немає мого повноцінного результату. Ми взаємозв’язані. Тому я буду підтримувати НАБУ. Скільки можу, в рамках закону і навіть на його грані. Я хочу, щоб НАБУ дало результат", - заявив Луценко в інтерв'ю LB.ua.

При цьому Луценко підкреслив, що справи щодо корупції високопосадовців - починаючи з голови сільради до керівництва суду – це виключна підслідність НАБУ, і висувати їм підозри у нього повноважень немає.

За словами Луценка, з 97 справ, які НАБУ відправило до суду та очікує на вироки, 40% – спільні матеріали з ГПУ.

"Мій висновок – кожен має відповідати за себе. Я в межах своєї компетенції дав в 3,5 рази більшу цифру – 1692 вироки. Як тільки в НАБУ буде 5, 7, 10, 20 вироків по "великій рибі", я буду щасливий за їхній успіх, так само, як сподіваюсь, вони радіють моєму", - додав він.

Доконаним фактом є те, що слова генпрокурора Луценка, розходяться з його справами. Стараннями ГПУ відповідальності уникнули один за одним майже всі одіозні соратники президента-втікача Віктора Януковича. А минулий рік запам’ятався постійною протидією ГПУ, очолюваною Луценком, діяльності НАБУ.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com