А де 55 вертольотів?! Аваков анонсував ще два масштабні "розпили" МВС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в 2021 році МВС запускає два масштабні проєкти - систему аеромедичної евакуації та реформування гідрометеорологічної служби ДСНС.

Про це повідомляє Аваков, якого цитує пресслужба МВС.

"Цього року спільно з Міністерством охорони здоров’я ми запровадимо систему аеромедичної евакуації та підтримки трансплантології із залученням авіації МВС. Це суттєво підвищить рівень надання екстреної медичної допомоги в регіонах.

Щонайменше 7 мільйонів українців зможуть отримати максимально швидкий доступ до особливої медичної допомоги в ситуаціях, що загрожують їхньому життю та здоров’ю" - запевнив (скоріше, збрехав - А.) Арсен Аваков.

Окремо в планах МВС і реформування гідрометеорологічної служби ДСНС за участю світових лідерів у цій сфері.цв

За словами очільника МВС, це дасть можливість раннього виявлення та прогнозування небезпечних гідрометеорологічних процесів, як то ураганний вітер, шквали, смерчі, град, повені, ожеледиця дорожнього покриття, прогнозування пожежної небезпеки тощо.

Нагадаємо: У Авакова за півмільярда євро замовили вертольоти Airbus, половина з них б/в.

ДП «Українське авіаційно-транспортне підприємство «Хорів-Авіа» МВС України 29 серпня уклало угоду з компанією «Airbus Helicopters SAS» (Франція) про закупівлю вертольотів на 554,29 млн євро, або 18,23 млрд грн.

Дана інформація міститься у системі «Прозорро», пишуть Наші гроші.

Гелікоптери куплять коштом французького кредиту до 475 млн євро, наданого за Угодою між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту України. Крім того, принаймні 15% ціни контракту буде оплачено з українського державного бюджету.

До кінця 2022 року за 484,62 млн євро поставлять 55 вертольотів у різних конфігураціях – аварійно-рятувальних, для Національної гвардії, для Державної служби України з надзвичайних ситуацій:

на 274,35 млн євро – 21 вживаний важкий дводвигунових вертоліт моделі Н225 по 1,72-14,05 млн євро;
на 118,37 млн євро – 24 нові легкі однодвигунові вертольоти моделі Н125 по 4,14-6,49 млн євро;
на 91,90 млн євро – 10 нових легких дводвигунових вертольотів моделі Н145 по 8,63-10,23 млн євро.
Решта 69,67 млн євро піде на теоретичне та практичне навчання авіатехніків і пілотів, а також навчальні матеріали і технічну підтримку для Центру обслуговування та навчання.

Основні вузли та агрегати вживаних вертольотів Н225 2007-2012 років випуску матимуть ступінь зносу 50% і не менше 300 льотних годин залишкового корисного використання.

Гарантійний строк на вживані вертольоти становить рік від прийняття на заводі або 600 льотних годин, для нових – три роки від прийняття на заводі або 2 тис льотних годин.

Як повідомляв «Інтерфакс-Україна» із посиланням на французькі ЗМІ, вживані вертольоти H225 вантажопідйомністю понад 10 тонн належали французькій лізинговій «Parilease», дочірній компанії «BNP Paribas». Раніше ці вертольоти експлуатувала міжнародна «CHC Helicopter», але після аварії одного з них у квітні 2016 року в Північному морі в Норвегії дію лізингового договору було припинено, а експлуатацію H225 було призупинено.

Нагадаємо, в Україні вперше провели аеромедичну евакуацію в лютому 2019 року - на спеціальному літаку дівчинку 2006 року народження у тяжкому стані транспортували з Краматорська до Києва.

У липні 2018 року МВС України підписало контракт з Airbus Helicopters на закупівлю 55 вертольотів моделей H225, H145, Н125. Крім вертольотів, на базі створеного державного сервісного центру Україна отримає технічний супровід - сервісне обслуговування, інструкторів і техніків, а також навчання: підготовку екіпажів та інструкторів, які надалі будуть самі навчати персонал.

На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]