Десятый человек за неделю погиб при восхождении на Эверест, у вершины выстроилась рекордная очередь

|
Версия для печатиВерсия для печати

 При восхождении на вершину горы Эверест погиб десятый альпинист за неделю.

Об этом сообщает «Би-би-си».

25 мая 44-летний британец Робин Фишер взошел на вершину горы, однако на обратном пути, спустившись на 150 метров, потерял сознание и умер. За день до этого погиб в палатке на спуске ирландец Кевин Хайнс. 23 мая при подъеме от истощения умерли трое альпинистов из Индии и один австриец.

Посмотреть изображение в Твиттере

 

Всего в Гималайских горах в весеннем сезоне умерли 20 человек, что превышает общее число погибших там альпинистов за весь прошлый год, отмечает издание.

Этой весной власти Непала выдали рекордные 381 лицензию на восхождение на Эверест. 22 мая на вершину горы пытались взойти более 200 альпинистов, это спровоцировало большие очереди к подъему — до 12 часов. По словам экспертов, долгое ожидание в горах подвергает людей воздействию смертельно опасных атмосферных условий.

Гора Эверест расположена в Гималаях, это самая высокая вершина земли. Ее высота составляет 8848 метров над уровнем моря. При восхождении на гору ежегодно погибают как минимум несколько человек.

За всю историю альпинизма на Эвересте погибло около 300 человек. Среди основных причин смерти падение в пропасть, острая гипоксия и другие проявления горной болезни.

На фото:

1. Якщо ви уважно подивитеся, ви побачите два ряди альпіністів. Оскільки на вершині є лише одна зафіксована мотузка, альпіністи, що піднімаються і спускаються з вершини, мають використовувати одну й ту саму мотузку.

2. Переважна більшість альпіністів на Евересті використовує кисневі маски та балони на вершині - рівень кисню тут складає лише близько 30% від того, що є на місцевості на рівні моря.

Джерела: Wild Yak Expeditions; Seven Summits Treks

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]