Фракція "Слуга народу" відмовила Разумкову в зустрічі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Фракція "Слуга народу" відмовилася зустрічатися зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим, чию відставку вона ініціювала раніше.

Про це повідомив сам Разумков на засіданні погоджувальної ради парламенту 4 жовтня

"Була запропонована зустріч із фракцією "Слуга народу" сьогодні на 18.00. Щодо ініціативи, яка надійшла від колег – про відкликання з посади голови Верховної Ради. Я отримав офіційний лист про відмову. Що сенсу в такій розмові немає. Я правильно розумію, Олександр Сергійович? (звернувся Разумков до голови партії СН Корнієнка)" - сказав Разумков.

Корнієнко ствердно відповів спікеру. Разумков звернувся до колег з інших фракцій, запропонувавши подібну зустріч, на якій він готовий відзвітувати про свою діяльність за 2 роки.

Нагадаємо: Голова ВР Дмитро Разумков офіційно запросив народних депутатів фракції "Слуга народу" на зустріч у понеділок, щоб обговорити його роботу на посаді голови парламенту.

Раніше депутатська фракція "Слуга народу" зібрала більше за необхідні 150 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Зеленський заявив, що партія "Слуга народу" має мільйони питань до Разумкова, і він вже не є членом команди.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]