Глобальне потепління може спричинити більше смертей, ніж коронавірус — Білл Гейтс

|
Версия для печатиВерсия для печати

Засновник корпорації Microsoft, мільярдер Білл Гейтс заявляє, що наслідки глобального потепління за смертністю перевищуватимуть втрати через пандемію коронавірусу, якщо не зменшити кількість викидів вуглецю.

Про це він написав у своєму блозі Gates Notes.

"Якщо порівнювати рівень смертності, тобто кількість смертей на 100 000 людей. Померли від коронавірусу понад 600 000 людей, а це 14 зі 100 000 у річному вимірі. Як порівняти це зі смертністю від змін клімату? Прогнозується, що за наступні 40 років глобальне підвищення температури спричинить зростання рівня смертності до цього ж числа - 14 смертей на 100 000 людей", - зазначив філантроп.

Гейтс додав, що зміни клімату до кінця століття спричинятимуть 73 смерті на 100 000 людей, якщо рівень викидів буде тим самим. За умови, що викидів стане менше, рівень смертності знизиться до 10 на 100 000 людей. Таким чином, до 2100 року глобальне потепління спричинить уп’ятеро більше смертей, ніж коронавірус.

Мільярдер зазначив, що найбільше від наслідків змін клімату постраждають "бідні країни під екватором, де погода стане ще більш спекотною та непередбачуваною".

На думку Гейтса, глобальне потепління матиме гірші наслідки, ніж COVID-19. Він додав, що країни, діяльність яких сильно впливає на зміни клімату, мають нести за це відповідальність та намагатися розв'язати проблему підвищеного рівня викидів вуглецю.

Щоб уникнути кліматичного катаклізму, на думку Гейтса, необхідно інвестувати у технології екологічно чистої енергії та створювати програми із запровадження цих інновацій по всьому світу, щоб обмежити вплив глобального потепління на навколишнє середовище.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]