Кравчук здав Єрмака, саме він запропонував кандидатуру Фокіна в ТКГ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проведення кадрових змін в українській делегації Тристоронньої контактної групи було пропозицією керівника Офісу президента України Андрія Єрмака. Єрмак також запропонував кандидатуру першого прем'єра України Вітольда Фокіна.

Про це розповів голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24", зазначає РБК-Україна.

За словами Кравчука, Фокін народився та жив на Донбасі, тому знає, що потрібно його мешканцям.

"Він там народився, там жив, знає ситуацію. Звичайно, така людина потрібна, тому що людина повинна знати ситуацію там, філософію людей, чого вони хочуть. А ми ж не можемо пропонувати варіанти Донбасу, не знаючи, чого вони хочуть, на які б ми могли компроміси піти, на які ні", - пояснив він.

Зазначимо, що або Кравчук, або Єрмак. або обидва, недостатньо обізнані з біографією Фокіна. Вітоольд Фокін народився 25 жовтня 1932, в с. Новомиколаївка, тодішня Дніпропетровська область. Від серпня 1954 до серпня 1963 року працював помічником начальника і начальником дільниці на шахті «Центральна-Боківська»(1954—1957), заступником головного інженера та головним інженером шахти № 32—32 біс, начальником шахтоуправління № 32 тресту «Боковоантрацит» (1957—1963) у місті Боково-Антрацит Луганської області. Член КПРС з 1967 року. У 1971 році направлений на роботу до Держплану УРСР. 

Про сьогодняшні переокнання Фокіна, свідчить журналістка Ольга Бесперстова, яка  стверджує, що 2 роки тому перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін переконував її, нібито навесні 2014-го року "повстав трудовой Донбас". Про це вона написала в Фейсбуці. "Два роки тому брала у нього інтерв'ю. Три години переконував мене в тому, що навесні 2014 го" повстав трудової Донбас ". Які росіяни? Аж з себе виходив:" Я краще вас знаю, що там було ". Суперечці з ним відчайдушно . Багато чого розповідала. безглуздо ", - написала Бесперстова Інтерв'ю з Фокіним в результаті так і не вийшло.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com