Кремлівські соціологи: більше третини (36%) росіян «за» незалежний від США інтернет

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державна російська соціологічна служба ВЦИОМ оголосила, що провела дослідження щодо ставлення росіян до розвитку інтернету в країні і в світі.

За його даними, більше третини (36%) росіян підтримали пропозицію Радбезу РФ про незалежний інтернеті всередині країн-членів БРІКС, який був би незалежний від США, пише НВ.

Лише половина опитаних соціологами росіян вважає, що інтернет треба розвивати як "світовий простір", стверджує ВЦИОМ. За створення інтернету в межах декількох держав висловилися 13% (взяти в компанію до Росії опитані вважали за потрібне Білорусь, Казахстан і Китай). А близько чверті (23%) опитаних заявили, що воліли б мати локальний інтернет в межах Росії.

У 2015 році міністр зв'язку РФ Микола Нікіфоров виступив в уряді з доповіддю, присвяченою суверенітету російського інтернету, і запропонував встановити контроль над цією сферою. Ці заходи послідовно реалізуються урядом. Зокрема, було запропоновано передати під контроль держави точки обміну трафіком (майданчики, які організовують з'єднання мереж різних операторів і обмін трафіком між операторами) і впровадити на них систему моніторингу трафіку. Серед технічних заходів, які повинні забезпечити стійку роботу Рунета, було також резервування системи кореневих DNS-серверів, а також дублюючого реєстру IP-адрес. DNS - це система доменних імен в інтернеті: з її допомогою числові IP-адреси перетворюються в імена сайтів. Управляє DNS американська корпорація ICANN, а виділенням IP-адрес займається голландська RIPE NCC.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com