Масштабний голод через коронавірус може настати у світі — WFP

|
Версия для печатиВерсия для печати

У зв'язку з пандемією коронавірусу Covid-19 Всесвітня продовольча програма повідомляє про ймовірність масштабного голоду. Про це заявила представниця берлінського філіалу WFP Беттіна Люшер.

Про це пише видання "Німецька хвиля".

Наразі програма вже надає невідкладну допомогу 87 млн осіб – представникам 80 країн. Та організації все важче працювати через низку чинників, серед який війни, проблеми клімату, повені, а тепер ще й пандемія коронавірусу.

"Через коронавірус, який проник майже у всі африканські країни, у багатьох регіонах виникла справді важка ситуація, особливо там, де слабка економіка і слабка система охорони здоров'я. Ми стикаємося з безпрецедентною ситуацією, в якій ми як найбільша у світі гуманітарна організація не перебували ще ніколи. Це абсолютно незвідана територія", - зазначила Люшер.

ООН наводить статистику, відповідно до якої у світі зараз голодують 820 млн осіб. Найбільше – в Східній Африці -15 млн осіб.

Представниця берлінського філіалу стверджує, що ця проблема після пандемії може стати актуальною і для багатьох інших людей, а "потреби невідкладної продовольчої допомоги лише зростуть".

Нагадаємо, що увечері 2 квітня кількість зафіксованих випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 перевищило 1 мільйон.

Станом на 22:00 (за Київським часом), офіційна статистика, яку публікує портал Worldometers, включала 1 мільйон 2 тисячі 251 випадок захворювання. У це число включені 51 тисяча 442 летальних випадки і 210 тисяч 500 випадків одужання.

Як повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я, Європа наближається до піку епідемії коронавіруса. Фахівці відзначають ознаки стабілізації ситуації в Італії, найбільш інфікованому регіоні Європи. Там зафіксовано найменшу кількість випадків зараження за останні два тижні.

Раніше вчені університету Міннесоти за допомогою рентгенівської кристалографії пояснили високу заразність коронавіруса.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]