На 8-му році війни Уряд ухвалив стратегію інтеграції переселенців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет Міністрів ухвалив Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження середньострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2024 року.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 28 жовтня.

"Ключова мета цієї стратегії - це створення умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб в приймаючих територіальних громадах. План реалізації цієї Стратегії по суті є переліком конкретних завдань та заходів для приймаючих територіальних громад", - зазначив віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Зокрема, йдеться про забезпечення повного доступу до адміністративних, соціальних та інших послуг, а також створення умов для розвитку потенціалу ВПО на новому місці проживання.

Резніков нагадав, що в Україні налічується близько 1 млн 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомлялося, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України напрацювало нову Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]