На Полтавщині готується масштабна фальсифікація з виборчими бюлетенями, підозрюють "Довіру"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Про це йдеться у заяві Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина».

"Звертаємося до представників «Довіри» та партії «Солідарність жінок України», які делегувал

Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» глибоко стурбована ганебними, непоодинокими фактами, що свідчать про підготовку масштабної фальсифікації на Полтавщині результатів виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Відповідно до подання голови обласної виборчої комісії на Полтавщині надруковано на 5% бюлетенів з виборів до Полтавської обласної ради більше від потреби за кількістю  виборців. При цьому законодавство допускає друк не більше, ніж 0,5% бюлетенів від загальної чисельності виборців. Вдумайтесь у ці цифри: за законом 5 000, а віддруковано натомість 50 000 бюлетенів!

Тобто, голова ОВК завідомо порушила норми закону, вже підписуючи відповідне подання у друкарню.

Така кількість зайвих бюлетенів свідчить про вірогідну підготовку до фальсифікації виборів в масштабах Полтавської області. Фальсифікації, що задумана конкретною політичною силою, представником якої є голова обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк.

Акт за цим фактом зареєстрований сьогодні у ЦВК о 13-ій годині.

Це вже не перша скарга на дії голови ОВК, яка злісно, систематичного порушує вимоги Виборчого Кодексу України і відповідних нормативних актів, що проявляється у цинічному невиконанні нею рішень виборчої комісії.

Але, на жаль, дії Людини Середюк, що містять ознаки низки злочинів, залишаються без належного реагування з боку ЦВК, зокрема - з боку представника ЦВК Овчаренко Володимира Петровича.

Зайві бюлетені повинні бути негайно вилучені з дільничих комісій!

Також сьогодні, 24 жовтня, члени деяких ДВК (4-й виборчий округ по виборам депутатів до Полтавської обласної ради) Новосанжарської ОТГ та Кобиляцької ОТГ повідомили про те, що не вистачає до 100 штук бюлетенів в пачках, що може призвести до зриву виборчого процесу. Бо виборці не зможуть проголосувати за кандидатів до Полтавської обласної ради - їм не вистачить бюлетенів.

З приводу вищезазначеного звертаємося до представників правоохоронних органів - ГБР, СБУ Прокуратури - з вимогою негайно відреагувати на протизаконні дії голови ОВК, які мають отримати правову оцінку.

Також повинні бути встановлені особи всіх причетних до оборудки з друком зайвих бюлетенів та зривом процесу голосування у 4-му виборчому окрузі.

Впевнені, що наведені нами факти свідчать про підготовку масштабної фальсифікації виборів в масштабах всієї Полтавської області на користь однієї політичної сили." - йдеться у заяві.

Як відомо, Людмилу Сердюк на посаду голови Полтавської ОВК делегувала партія «Солідарність жінок України», яка є "технічною". І на цих виборах на теренах Полтавської області діє в інтересах партії "Довіра" - проекта народного депутата Олега Кулініча і голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

На фото: вірогідні головні вигодонабувачі від запланованого вбросу 45 000 "зайвих" бюлетенів Олег Кулініч (праворуч) та Олександр Біленький (ліворуч)

(Про Олександра Біленького можна прочитати у наступних публікаціях:

«Аргумент»


На цю тему:

Слуги, ОПЗЖ, Довіра та За майбутнє зробили крок на шляху скасування безвізу


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

20:00
В Україні протягом середи від 2° морозу до 9° тепла, дощі на північному сході (МАПА)
19:02
Археолог знайшов «будинок Ісуса Христа» (ФОТО)
18:11
Ексміністерка про роботу МОН: цілеспрямоване і системне шкідництво чи тотальний непрофесіоналізм
17:23
Sony и Canon розробляють технологію «голограм» для онлайн-трансляцій
16:52
Рівень компетенції СБУ: "керівники ХТЗ вимагали з працівників хабаря за поселення в заводські гуртожитки"
15:26
Держборг України зріс на 347 млрд грн за 3 квартали 2020 року - Рахункова палата
15:16
Хроніка ООС на 24 листопада: поранення зазнав один воїн, ЗСУ вогонь у відповідь не вдкивали
13:02
Виплата держборгу з'їла кожну восьму гривню бюджету-2020 - Рахункова палата
12:33
Українська освіта новій владі не потрібна: уряд ще на рік переніс ріст зарплат вчителів
11:24
Як знайти лікаря для укладення декларації, не виходячи з дому

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com