Науковці з'ясували, де найлегше підхопити коронавірус

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У музеях і театрах імовірність заразитися коронавірусом набагато нижча, ніж у супермаркетах, громадському транспорті та офісі.

Про це йдеться в результатах дослідження, яке провели науковці Берлінського технічного університету, повідомляє Громадське.

Так, учені проаналізували ймовірність зараження коронавірусом у приміщеннях різного типу. Під час дослідження вони враховували середній час перебування людини в приміщенні, дозу аерозольних частинок, які вдихали люди, а також вентиляцію.

Дослідники виявили, що якщо люди одягнені в захисні маски, а приміщення заповнені відвідувачами на 30%, то найбільш безпечними є музеї, театри та оперні зали.

А ось візит у супермаркет або тренування в спортзалі є вдвічі небезпечнішими з погляду ймовірного зараження. 

Підвищений ризик підхопити COVID-19 і в ресторані — достатньо лише заповнити приміщення людьми в масках на чверть, і заразитися коронавірусом буде вдвічі легше, ніж у театрі.

Дослідження показало, що підхопити коронавірус набагато легше, якщо у приміщенні перебуває більше людей. Наприклад, якщо спортзал заповнений на 50%, імовірність заразитися більш ніж удвічі вища, ніж якщо заповненість становить 30%.

Також варто зауважити, що науковці вивчили можливість зараження в різних приміщеннях і людей без масок. У такому разі ймовірність підхопити COVID-19 значно зростала.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]