«Не збираюся зупинятися» – адвокат показав звернення Сенцова

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Адвокат ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе опублікував на своїй сторінці у Facebook коротке звернення українця, який голодує 86 днів у російській колонії, датоване 7 серпня.

У ньому Сенцов вказує на те, що його стан «не для транспортування зараз», повідомляє Радіо Свобода.

«Я не хворію, а голодую і не збираюся зупинятися. Всім дякую. Усім великий привіт. Слава Україні!», – написав Сенцов.

Адвокат додав, що Сенцов «не вірить у забезпечувальні заходи з боку Росії».

Також Дінзе стверджує, що «за інформацією від дипломатів, які контактують з Росією щодо вирішення питання з Олегом Сенцовим, вказується, що його не збираються відпускати».

Раніше 7 серпня адвокат Дмитро Дінзе після візиту до Сенцова повідомив, що стан українського режисера погіршується.

Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях. 31 травня він заявив, що його «не цікавить обмін», адже він – «людина, яка йде до кінця».

Активісти в Україні і по всьому світу продовжують вимагати від Росії і її президента Володимира Путіна звільнити незаконно утримуваних українців. Акції проходять в різних країнах і на різних континентах під гаслами #FreeOlegSentsov і #SaveOlegSentsov. Звільнення вимагають і влада України, і західні уряди й організації.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com