Один із найвпливовіших патріархатів світу визнав ПЦУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні, 8 листопада, патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор II під час літургії в храмі в столиці Єгипту під час Божественної літургії згадував ім'я митрополита Київського і всієї України Епіфанія як предстоятеля автокефальної Православної церкви України.

Про це повідомив у фейсбуці представник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря), а також грецькі православні видання Orthodoxia і Romfea.

"Достовірність підтверджена з двох поінформованих джерел. Пізніше очікуємо офіційного повідомлення", - зазначив він.

Таким чином Александрійський патріархат приєднався до числа церков, які визнають автокефалію ПЦУ.

Як відомо, Александрійська церква має в диптихах друге після Вселенського патріархату місце.

Тож офіційно ПЦУ визнали Константинопольська, Елладська і Александрійська церкви.

Нагадаємо, раніше ПЦУ визнав Собор єпископів Греції.

31 жовтня Польська автокефальна православна церква відмовилася визнавати Православну церкву України.

ПЦУ була створена на об'єднавчому соборі в Софії Київській 15 грудня 2018 року, її предстоятелем було обрано митрополита Епіфанія. Томос, який підтверджує автокефалію, вручив Епіфанію патріарх Варфоломій у Константинополі 6 січня 2019 року. ПЦУ стала 15-ю церквою в диптиху помісних православних церков світу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com