Один з одіозних нардепів БПП вже домовляється з Коломойським – журналіст

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олександр Грановський веде перемовини з олігархом Ігорем Коломойським щодо свого майбутнього у разі перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook відомий журналіст Богдан Буткевич.

«От скільки вже говорили, що чи не головна помилка Порошенка – це те, що він в якості команди понабирав мутних рєшал. Які у вирішальний момент його перші ж і зливають й все саботують. Але все одно мене шокує кожного разу ницість та повний цинізм цих персонажів. Які, навіть не чекаючи ймовірної поразки ПП, вже біжать домовлятися з наступним господарем. Думаю, ви ж бачили матеріал «Схем», як в останні дні косяком до Ізраїлю потягнулися «ходоки» - домовлятися з Коломойським. Та всі ці кернеси, фукси і ко навіть не дивують – в феодальній системі завжди треба тримати ніс по вітру й не провтикати появу нового сюзерена», - пише він.

Водночас за словами Богдана Буткевича, в оточенні Петра Порошенка йому підтвердили інформацію про те, що в останні тижні до Ігоря Коломойського в Ізраїль «кілька разів літав ніхто інший як головний по чорним юрсхемам Петра Олексійовича – Олександр Грановський».

«Особливо мені смішно буде, якщо цей зашкварений персонаж вигулькне десь у владі і при президенті Зеленському. Моралі в цій історії нема й не може бути. Ось тільки черговий раз скажу в пустку. Панове політики, допоки ви будете робити ставки на всіх цих грановських, портнових та довгих – ви кожного разу будете опинятися в ситуації зради», - написав журналіст.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com