Оптимізму росіян щодо повернення до ПАРЄ поменшало

|
Версия для печатиВерсия для печати

Представник Державної думи на переговорах щодо відновлення роботи Росії у ПАРЄ, голова комітету у закордонних справах Леонід Слуцький вважає, що успіх цих переговорів перебуває "під великим питанням".

Про це він заявив журналістам у Страсбурзі після завершення роботи спеціального комітету, повідомляє "Європейська правда".

Засідання комітету в четвер завершилося без ухвалення рішень по суті, що є в інтересах української делегації. Наступне засідання спецкомітету відбудеться в червні після того, як закінчиться термін повноважень прихильного до ідеї повернення російської делегації до ПАРЄ поточного президента ПАРЄ і голови спеціального комітету Мікеле Ніколетті.

"Ми візьмемо участь у зустрічі 2 червня у Загребі. Що стосується того, чи досягнемо ми домовленості, яка дозволить російській делегації повернутися до роботи в асамблеї, то це – під великим питанням", - заявив представник Держдуми

Під час переговорів на спецкомітеті у Страсбурзі Слуцький виступив із вимогою про те, щоби ПАРЄ була позбавлена права накладати будь-які санкції на національні делегації. "На окремих депутатів – можливо, але не на всю делегацію", - пояснив він.

Слуцький також зазначив, що Росія відмовлятиметься виконувати рішення ПАРЄ навіть в разі повернення до складу Асамблеї.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com