Cитуація в Криму жахлива, — представництво США при ОБСЄ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Тимчасово повірений у справах США при Організації з безпеки і співпраці в Європі Гаррі Каміан назвав ситуацію в анексованому Росією Криму жахливою.

Як повідомляє Голос Америки, у виступі перед Постійною радою ОБСЄ у Відні 25 січня він закликав Росію дотримуватися своїх міжнародних зобов’язань, допустити на півострів міжнародних спостерігачів, припинити переслідування кримських татар й інших активістів та припинити окупацію Криму.

«Поважана неурядова організація Freedom House зачисляє окупований Росією Крим до регіонів із найгіршими умовами для здійснення фундаментальних свобод у світі. У Росії й окупованому Росією Криму ті, хто виступає проти окупації, зазнають переслідування. Сполучені Штати занепокоєні новими вироками суду у справах людей, які індивідуально і мирно протестували проти придушення владою кримських татар 14 жовтня, яких зараз щонайменше 65. Ми також відзначаємо, що, за даними Кримської правозахисної групи, щонайменше 10 тисяч жителів Криму призвали в російську армію. Ми закликаємо Росію припинити таку практику», – заявив Каміан.

Він наголосив, що США повністю підтримують суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах, не визнають російської анексії Криму. За словами Каміана, запроваджені після анексії Криму санкції будуть зберігатися доти, поки Росія не поверне повний контроль над півостровом Україні. Він додав, що санкції, запроваджені проти Москви через агресію на сході України також залишатимуться чинними доти, поки Москва повністю не виконає своїх зобов’язань за Мінськими угодами.

23 січня Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, в якій закликала Росію гарантувати повагу прав людини і безпеку всіх людей, які живуть в анексованому Криму, зняти заборону на Меджліс кримськотатарського народу і заборону на в’їзд кримськотатарським лідерам, звільнити всіх українських в’язнів, гарантувати доступ для міжнародних організацій до Криму. Водночас ПАРЄ вимагає від Москви припинити політику «переміщення населення» в анексований Крим.

18 січня міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch у своєму звіті про стан із правами людини в світі заявила, що в Криму російська влада переслідує проукраїнських активістів і кримськотатарську громаду за їхню мирну протидію окупації півострова. Правозахисники закликали Росію припинити таку практику.

Україна офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму Росією 20 лютого 2014 року. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади
10:01
Міністра Сольського викрили на заволодінні державною землею

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]