Пік захворюваності на коронавірус буде 17 квітня: Ляшко назвав умови для виходу з карантину 24 квітня

|
Версия для печатиВерсия для печати

Пік захворюваності на коронавірус в Україні очікується 17 квітня, а з карантину можна буде виходити з 24 квітня.

Про це зазначив заступник міністра охорони здоров’я України, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю LB.

"Якщо ми будемо дотримуватися карантинних заходів, то так, на невисоких (показниках буде - ред.). Очікується, що він (пік - ред.) буде 17-го квітня. Але динаміка може бути різна", - сказав високопосадовець.

При цьому Ляшко зауважив, що прогнозувати ситуацію важко, оскільки це новий вид збудника, і він може повести себе несподівано. "Зараз ми накладаємо наш сценарій на той сценарій, який був у європейських країнах, і чітко бачимо, що завдяки тому, що ввели превентивні заходи, від 100 до 1000 випадків ми йшли більше днів, ніж, наприклад, Італія. Від 1000 до 10 000 теж ідемо повільніше, побачимо, як дійдемо", - розповів заступник міністра.

Він також відкинув звинувачення, що в Україні мало проводиться тестів на COVID-19. За словами Ляшка, в Україні "тестують усіх, кого потрібно тестувати". "Але це на національному рівні ми так бачимо. Коли виїжджають колеги в регіони, то бачать, де порушуються наші алгоритми. Проте чарівний пендель врятує цей світ і Україну в тому числі", - вважає заступник міністра охорони здоров’я України.

Він також висловив думку, що якщо в Україні дотримуватимуться карантинних заходів і, головне, не порушуватимуть люди карантин на Великодні свята, то "вже скоро побачимо позитивну динаміку і з 24 квітня ми розпочнемо виходити з карантину".

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com